Zakochani po uszy 323: Paula wierzy, że Sylwia jest niewinna. Dochodzi do sprzeczki między nią i Kubą

2021-04-06 20:06 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Sylwia wpadła ponownie w poważne kłopoty. Gdy już myślała, że zaczęło się jej układać, dobrze radziła sobie w pracy, co więcej, ma szczęśliwą rodzinę, córeczkę i mężczyznę, którego kocha, doszło do zupełnie niespodziewanej sytuacji. Sylwia została zamieszana w zabójstwo pewnego biznesmena. W całej kamienicy huczało od plotek i wszyscy zastanawiali się, czy Sylwia rzeczywiście była zdolna do czegoś takiego.

Zakochani po uszy 323: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tymczasem Paula, która wybaczyła Sylwii po jej wyjściu z więzienia, a co więcej, mogła nawet liczyć na jej pomoc, nie chce uwierzyć, że Sylwia mogła zrobić coś tak strasznego. Spiera się o to z Kubą i dochodzi między nimi do poważnej kłótni.

Zakochani po uszy 323: streszczenie

Paula jest bardzo przejęta oskarżeniami wobec Sylwii i jej zniknięciem. Wierzy w niewinność Sylwii, co rodzi sprzeczki z Kubą. Nieoczekiwanie na profilu społecznościowym do Pauli odzywa się tajemniczy Królik Samo Zło… Daniel chce ratować sytuację Hani i jej rodzeństwa, spotyka się z kuratorką, jednak kobieta mówi mu wprost, ze Hania nie ma szans wygrać z matką… Daniel postanawia zapłacić koleżance Małgorzaty za złożenie fałszywych zeznań. Tymczasem Karolina unika Radka od chwili, kiedy doszło między nimi do pocałunku. Nie podoba jej się , że Radek nie żałuje , że zdradził swoją dziewczynę. Radek zrywa z Samantą dla Karoliny…

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19
NAJNOWSZE