Zakochani po uszy 296: Michał i Sylwia idą do łóżka! Kuba postanawia przyspieszyć ślub z Paulą

2021-02-13 21:06 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Mimo że Michał i Sylwia spędzili razem tylko jedną noc, była ona niezwykle owocna. Przede wszystkim dzięki niej na świat przyszła ich córka, ale oprócz tego narodziło się między nimi uczucie. Przez długi czas, gdy się nie widzieli, nie mogli o sobie zapomnieć, a Sylwia miała cały czas nadzieję, że jeszcze będą razem. Okazuje się, że jej marzenie o tym, że z Michałem i Michaliną stworzą rodzinę, może wkrótce stać się rzeczywistością.

Zakochani po uszy 296: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tymczasem Kuba, który wiele miesięcy temu oświadczył się Pauli, orientuje się w końcu, że ona rzeczywiście chce wziąć z nim ślub. Postanawia zrobić wszystko, aby ją uszczęśliwić i zdecyduje się na to, aby w końcu zaczęli rozmawiać o przygotowaniach do ceremonii.

Zakochani po uszy 296: streszczenie

Bartek przeprasza Sonię i przekonuje, że chce z nią zamieszkać. Sylwia pokazuje Endrju magazyn Michała i robi, co może, żeby zachęcić go do kupna. Udaje jej się. Michał jest szczęśliwy i pełen podziwu dla Sylwii. Sylwia, Endrju i Michał spotykają się w kancelarii na podpisanie umowy sprzedaży. Między Sylwia i Michałem dochodzi do pocałunku i na tym nie koniec… Tymczasem do Kuby dociera, że Paula chciałby wziąć z nim ślub.

Zakochani po uszy - zwiastun
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE