Zakochani po uszy 239: Wiki i Marcin znów razem! Michał nie może przestać myśleć o Sylwii i dziecku

2020-10-22 14:11 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Mimo że to Wiki chciała rozstać się z Marcinem po tym, jak wdała się w romans z kolegą z pracy, to jednak ona doszła do wniosku, że cały czas kocha Marcina, a rozstanie było pomyłką. Zazdrość, jaką wywołał w niej fakt, że jej mąż także postanowił iść do przodu i umówił się na randkę, nie spodobała się jednak Marcinowi, a między nimi zaczęło dochodzić do jeszcze większych kłótni.

Zakochani po uszy 239: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Wiki traciła już nadzieję, czy Marcin zgodzi się spróbować jeszcze raz, jednak on także tęsknił za Wiki i postanowił dać im szansę. Tymczasem Michał nie może przestać myśleć o sytuacji z Sylwią i nie wie, w jaki sposób pogodzić to ze związkiem z Hanią.

Zakochani po uszy 239: streszczenie

Marcin i Wiki wrócili do siebie, są przeszczęśliwi i nie kogą się sobą nacieszyć. Wojtek wciąż nie może skontaktować się z Zuzą. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi mu Laura, która zna Zuzę ze studiów. Tymczasem Michał nie może przestać myśleć o Sylwii i dziecku. Dopóki nie pozna prawdy, nie wie, jak zachować się wobec Hanki. Jest pewien, że nie chce jej stracić. Postanawia spotkać się z nią i porozmawiać. Obydwoje mają obawy, czy dadzą sobie radę w tak skomplikowanej sytuacji, ale chcą spróbować być razem.

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.
NAJNOWSZE