Zakochani po uszy 236: Marcin jest wściekły na Wiki. Michał domyśla się, że jest ojcem dziecka Sylwii

2020-10-19 17:20 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Michał bardzo dużo czasu poświęcił na to, aby zapomnieć o Sylwii i spróbować ułożyć sobie życie z inną dziewczyną. Mimo że spędził z nią tylko jedną noc, poczuł, że łączy ich jakaś więź. Po wielu próbach w końcu udało mu się związać z Hanią, która stała się mu bardzo bliska. Jednak sytuacja znów mocno się skomplikuje, gdy Michał uświadomi sobie, że dziecko, które urodziła Sylwia, może być jego.

Zakochani po uszy 236: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Sytuacja też mocno skomplikuje się znowu u Wiki i Marcina. Gdy Wiki dowiedziała się o randce męża, obudziła się w niej zazdrość. Dziewczyna uświadomiła go sobie, że nadal jej na nim zależy i chce uratować małżeństwo z Marcinem.

Zakochani po uszy 236: streszczenie

Marcin ma pretensje do Wiki, że zepsuła mu randkę. Zarzuca zonie, że choć sama od niego odeszła, to nie pozwala mu ułożyć sobie życia. Wiki uświadamia sobie, ze wciąż zależy jej na Marcinie, a między nią i Adamem nie ma miłości. Zrywa z kochankiem i postanawia odzyskać męża. Tymczasem Michał zaprasza Hanke do siebie, a Antka i Wojtka prosi, aby zostawili mu wolne mieszkanie na romantyczny wieczór. Chłopcy planują spędzić noc w domu Marka, który wyjechał. Wojtek zaprasza tam Zuzę. Sylwia nie może przeżyć tego, że nie jest przy córeczce, która trafiła do szpitala z zapaleniem płuc. Odmawia jedzenia. Wkrótce dziewczynka wraca do mamy. Elwira umieszcza w sieci vloga, w którym przeprasza Asię i prosi wszystkich o pomoc dla Sylwii i Michalinki. Michał uświadamia sobie, że córka Sylwii może być jego dzieckiem…

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.
NAJNOWSZE