Zakochani po uszy 235: Wiki psuje randkę Marcinowi. Jest o niego zazdrosna!

2020-10-16 11:04 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Wiki i Marcin mieli przez lata swojego związku sporo trudnych przejść. Mimo że byli szczęśliwi i niewątpliwie bardzo się kochali, nad ich związkiem parę razy zebrały się czarne chmury. Między innymi wtedy, gdy Wiki miała wątpliwości, czy na pewno chce brać ślub. Ostatecznie para się pobrała, jednak pod koniec sezonu trzeciego Zakochanych po uszy Wiki wdała się w romans z kolegą z pracy i postanowiła zerwać z Marcinem.

Zakochani po uszy 235: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Mimo rozstania Wiki zaczyna mieć wątpliwości, czy to był dobry krok. Zaczyna jej brakować Marcina, a nawet robi się o niego zazdrosna! Tymczasem między Hanką a Michałem znacznie poprawiają się relacje - decydują się na bycie razem.

Zakochani po uszy 235: streszczenie

Iza i Maciek odkrywają, że Janek uciekł z domu. Postanawiają ukryć to przed Haliną i jak najszybciej go odnaleźć. Wkrótce Iza znajduje chłopaka w kamienicy, w której mieszkała jego zmarła mama. Hanka ma kłopoty, bo jej siostra uciekła do niej z lekcji. Dyrektor domu dziecka rezygnuje z wyciągania konsekwencji, bo lubi Hanke i kibicuje jej w dążeniu do uzyskania opieki nad rodzeństwem. Hanka postanawia powiedzieć Michałowi o układzie z Bartkiem. Hania i Michał zostają parą. Tymczasem Tomek postanawia umówić Marcina na randkę przez aplikację internetową. Wiki jest zazdrosna i psuje Marcinowi spotkanie…

Wiki i Marcin wrócą do siebie?

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE