Zakochani po uszy 193, 194, 195: Sylwia ukrywa się u Jacka! Wiki i Marcin przechodzą kryzys

2020-03-30 18:31
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Piotr bardzo mocno martwi się o Asię i boi się, że Sylwia może chcieć zrobić krzywdę jej i ich nienarodzonemu dziecku. Dentysta przerazi się nie na żarty, zresztą dobrze zdaje sobie sprawę z tego, do czego zdolna jest Sylwia. Tym czasem intrygantka nadal będzie się ukrywać. Niespodziewanie wpadnie na Jacka, który... postanowi jej pomóc! Co jeszcze wydarzy się w odcinkach 193, 194, 195 Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy 193, 194, 195: streszczenia. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu? Tymczasem kiepsko zacznie dziać się w małżeństwie Marcina i Wiki. Weterynarz będzie miał poczucie, że jego żona zaczyna się od niego oddalać. Czy to, co się między nimi dzieje, to początek poważnych kłopotów?

Zakochani po uszy 193: streszczenie

Tomek proponuje Piotrowi zatrudnienie ochroniarza dla bezpieczeństwa Asi… Tymczasem Elwira zostaje zwolniona z aresztu, nic nie zeznała policji. Sylwia ukrywa się początkowo w mieszkaniu przypadkowo poznanego chłopaka, ale szuka innej kryjówki. Nieoczekiwanie spotyka w pubie dawnego znajomego, Jacka, który oferuje jej pomoc… Sonia zmusza Malwinę, żeby przestała uciekać przed Tomkiem, który ponownie pojawia się w kamienicy. Policjant proponuje dziewczynie randkę. Malwina jest przeszczęśliwa. Jednak randka Malwiny i Tomka nie dochodzi do skutku… Bartek nadal stara się pomóc Soni i szuka informacji na temat Vetrobulu. Trafia na trop. Dzięki Bartkowi Sonia dociera do dziennikarza, który zajmował się podobnym oszustwem. Umawiają się na spotkanie.

Zakochani po uszy 194: streszczenie

Asia wraca ze szpitala do domu. Nie zgadza się na wynajęcie przez Piotra ochroniarza. Piotr robi to więc w tajemnicy przed narzeczoną. Asia nie jest w stanie wytrzymać siedzenia w domu i razem z Wiki pojawia się w gabinecie weterynaryjnym. Po spotkaniu z Marcinem zaczyna martwić się o małżeństwo przyjaciółki… Tymon próbuje zbliżyć się do Soni, ale dziewczynie trudno jest mu zaufać. Spotyka się z Klaudia, która jest wściekła z zazdrości. Tymczasem Sylwia wyjawia Jackowi prawdę o ucieczce z więzienia. Jacek postanawia ukryć dziewczynę.

Zakochani po uszy 195: streszczenie

Wojtek nie ustaje w poszukiwaniach Klaudii, na której chce zemścić się za to, co zrobiła Asi. Tymon ostrzega dziewczynę, ale nic sobie z tego nie robi. Kiedy Wojtek dowiaduje się o rzekomym samobójstwie Klaudii, nie daje się nabrać. Tymczasem Sonia spotyka się z dziennikarzem śledczym. Okazuje się, że brat mężczyzny też został oszukany przez Olgierda. Przekazuje Soni dowody obciążające przestępcę. Marcin zwierza się ze swoich kłopotów małżeńskich. Uważa, że Wiki już go nie kocha i boi się, że ich związek nie przetrwa tego kryzysu. Asia martwi się o przyjaciół, zwłaszcza, że spotyka Wiki z Adamem, kolegą z pracy… Paweł tymczasem proponuje Bartkowi, żeby wspólnie przygotowali wykład na konferencję. Liczy, że poderwie kolegę.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE