Zakochani po uszy 167: Kuba stara się o uzyskanie praw rodzicielskich do Jagody

2020-02-26 16:45
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Tomek cały czas ma wyrzuty sumienia z powodu sytuacji z Malwiną i robi wszystko, aby dziewczyna w końcu się znalazła. Malwina zniknęła i nie dała znać nikomu, co się z nią dzieje. Tomek postanowi wykorzystać nawet swoje możliwości zawodowe, byle tylko ją odnaleźć. Tymczasem Sonia ma wrażenie, że zła sytuacja pomiędzy braćmi jest jej winą. Co jeszcze wydarzy się w odcinku 167 Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy 167: streszczenie. Tymczasem Kuba cały czas zmaga się z ciężarem samotnego ojcostwa. Coraz bardziej zależy mu na Jagódce, dlatego postanowił zyskać do niej prawa rodzicielskie. Dentysta ma jednak wątpliwości, czy Zośka nie będzie utrudniać mu przeprowadzenia formalności i zgodzi się zrzec praw do dziecka.

Zakochani po uszy 167: streszczenie

Malwina zaginęła. Tomkowi udaje się ją namierzyć w hostelu we Wrocławiu. Dziewczyna zamierza na razie tam zostać. Tymczasem Sonia spotyka się z Bartkiem. Żałuje, że bracia pokłócili się przez nią, uświadamia Bartkowi, że wie, jaki jest Tymon, ale mimo to go lubi… Danuta jest pod wrażeniem Soni i chce, żeby Tymon powiedział dziewczynie prawdę o tym, że wziął od niej pieniądze na knajpę. Tymon ma pewien plan i umawia się na spotkanie z Olgierdem z firmy, w której kiedyś pracował i przez którego dostał wyrok w zawieszeniu. Ta sama firma oszukała ojca Soni… Kuba stara się o uzyskanie praw rodzicielskich do Jagody. Martwi się, czy Zośka dobrowolnie się ich zrzeknie.

NAJNOWSZE