Zakochani po uszy 165: Malwina jest przerażona swoim zachowaniem. Tymon wykorzystuje uczucia Soni

2020-02-20 14:16
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Malwina, której niezwykle podoba się Tomek, nieco opacznie odebrała jego zachowanie. Co więcej, dziewczyna pod wpływem alkoholu, po nieudanej randce, poszła do domu policjanta i chciała się z nim przespać. Gdy uświadomiła sobie, co tak naprawdę się stało, postanowiła zniknąć Tomkowi z oczu. Co jeszcze wydarzy się w odcinku 165 Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy 165: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Bartek jest coraz bardziej rozgniewany zachowaniem brata wobec Soni i coraz bardziej mu na niej zależy. Zdaje sobie sprawę, że Tymon rozkochuje w sobie dziewczynę tylko po to, żeby na tym skorzystać. Bartek ma poważny problem, co zrobić w tej sytuacji.

Zakochani po uszy 165: streszczenie

Malwina budzi się w mieszkaniu Tomka, ma ogromnego kaca. Jest zrozpaczona tym, jak się zachowała i ucieka od niego. Nie chce z nikim rozmawiać. Tymczasem Bartek nie wie, co zrobić. Zamiast wykorzystać okazję i zdemaskować Tymona przed matką i Sonią, jak radzi mu Kuba, postanawia zrezygnować z rodzinnej kolacji. Tymon natomiast przekonuje Sonię, żeby ten jeden raz udawała jego dziewczynę…

NAJNOWSZE