Zakochani po uszy 162: Zosia przekazuje Kubie szokującą informację. Sylwia jest wściekła na matkę

2020-02-13 16:11
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Zosia, która niespodziewanie zaszła w ciążę, wpadła na pomysł, że sprzeda swoje dziecko bezdzietnej parze. Kuba, który martwił się, że dziecko jest jego, przez zupełny przypadek był z Zosią przy porodzie. Okazało się, że dziewczyna zniknęła ze szpitala razem z dzieckiem, a dentysta nie miał pojęcia, co się stało. Teraz Kuba usłyszy od Zosi coś, co naprawdę nim wstrząśnie. Co jeszcze wydarzy się w odcinku 162 Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy 162: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku? Tymczasem Sylwia odkrywa, co się stało z jej biznesem i lokalem, który do niej należał. Wpadnie w szał i wścieknie się na matkę. Czyżby nadal była przekonana, że niedługo wyjdzie z więzienia i będzie mogła wrócić do prowadzenia firmy?

Zakochani po uszy 162: streszczenie

Sylwia odkrywa, że jej firma przestała istnieć, a matka oddała lokal klinice. Jest wściekła. Tymczasem Tymon prosi Sonię i Malwinę, żeby pozwoliły mu nadal z nimi mieszkać. Dziewczyny zgadzają się, ale chłopak musi dokładać się do czynszu. Tymon nadal utrzymuje kontakty z Klaudią, sytuacja komplikuje się, kiedy dziewczyna szukając go dociera do ich mieszkania i poznaje Sonię. Sonia zdaje sobie sprawę, że jest zazdrosna o Tymona. Chłopak okłamuje ja, że Klaudia jest byłą dziewczyną jego kolegi… Niespodziewanie u Kuby pojawia się Zośka z dzieckiem. Informuje go, że dziewczynka jest jego córką, ma na imię Jagoda. Zostawia noworodka i znika….

NAJNOWSZE