Zakochani po uszy odc. 137: Tomek jest załamany po wypadku Asi. Sylwia dostaje zarzuty

2019-12-12 16:42
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Szczęśliwy dzień ślubu Wiki i Marcina przerwał tragiczny pożar w kamienicy. Co więcej, ucierpiała w nim Asia, która zupełnie przypadkiem znalazła się w śmiertelnym potrzasku. Okazuje się, że ta sytuacja będzie miała o wiele większe reperkusje niż tylko uszczerbek na zdrowiu. Zachowanie Piotra sprawi, że dziewczyna będzie jeszcze bardziej skołowana niż dotychczas. Co jeszcze wydarzy się w 137 odcinku Zakochanych po uszy?

Zakochani po uszy odc. 137: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tomek zgodził się wybaczyć Asi i może się wydawać, że sytuacja między nimi w końcu się unormowała. Jednak po wypadku, w którym pomocy udzielił jej Piotr, sytuacja jeszcze bardziej się pogmatwa. Kogo ostatecznie wybierze Asia?

Zakochani po uszy odc. 137: streszczenie

Pani Jola kieruje porządkami w kamienicy po ostatnim pożarze. Piotrek uratował Asię z płomieni i teraz Tomek nie może pogodzić się z faktem, że to nie on pospieszył dziewczynie na pomoc. Tymczasem Asia ma mętlik w głowie. Zastanawia się, z którym z mężczyzn powinna być. Prokurator stawia Sylwii zarzuty.

NAJNOWSZE