Zakazany owoc: Yildiz straci i Halita i dziecko?! Ender ruszy na poszukiwania

i

Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc: Yildiz straci i Halita i dziecko?! Ender ruszy na poszukiwania

Zakazany owoc: Yildiz straci i Halita i dziecko?! Ender ruszy na poszukiwania

2023-01-31 18:40

Nadchodzi trudny czas dla Yildiz (nie żeby dotychczas miała wybitnie lekko). Bohaterka „Zakazanego owocu” urodzi wkrótce dziecko i szybko jej życie wywróci się do góry nogami. Halit nie będzie chciał jej znać, a synek okaże się… nie jej?!

„Zakazany owoc” to turecki serial emitowany przez TVP, który od miesięcy cieszy się dużym zainteresowaniem polskich widzów. Perypetie dwóch sióstr ze Stambułu (a teraz już tylko jednej) co rusz wywołują olbrzymie emocje, a zwrotów akcji nie brakuje.

Teraz zaś nadchodzi wyjątkowo trudny czas dla Yildiz, która będzie tak zrozpaczona, że poprosi o pomoc Ender.

Zakazany owoc: Yildiz straci i Halita i dziecko?! Ender ruszy na poszukiwania

W nadchodzących odcinkach „Zakazanego owocu” Yildiz urodzi syna, a Halit dowie się, że nie jest jego ojcem i zerwie z nimi wszelkie kontakty, nie płacąc nawet za szpital. Kobieta wprowadzi się zaś do Emira. Wykonany zostanie kolejny test na ojcostwo, który potwierdzi, że Halit rzeczywiście nie jest ojcem dziecka. Po jakimś czasie Asuman zasugeruje, że Yildiz prawdopodobnie wychowuje… nie swoje dziecko. Co się stało z prawdziwym synem bohaterki? Tego spróbuje dowiedzieć się Ender.

Zakazany owoc - gdzie i kiedy oglądać?

Serial Zakazany owoc emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2. Wszystkie dotychczasowe odcinki znajdziecie też w ofercie platformy Vod.tvp.pl.

Jak dobrze znasz serial Zakazany owoc?

Pytanie 1 z 10
Jak brzmi oryginalny tytuł serialu?
Tureckie seriale, których nie było w Polsce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE