Zakazany owoc

i

Autor: YouTube.com/Yasak Elma (screen) Zakazany owoc - streszczenie nowego odcinka serialu.

Tureckie seriale

Zakazany owoc odcinki 452-456 streszczenie. Handan podejrzewa, że Selim ją zdradza. Z kim?

2024-04-26 17:26

Zakazany owoc - streszczenie na cały tydzień. W najnowszych odcinkach Zakazanego owocu wiele intrygujących zwrotów akcji i niespodziewanych sytuacji. Jeśli chcesz być na bieżąco prześledź streszczenia odcinków 452, 453, 454, 455, 456, które zostaną wyemitowane w dniach 22-26 kwietnia 2024 na TVP2. Sprawdź, co czeka bohaterów w najbliższych dniach.

Zakazany owoc to jeden z najchętniej oglądanych tureckich seriali w Polsce, a jego intrygująca fabuła potrafi wciągnąć bez reszty. Telenowela opowiada o losach dwóch skrajnie różniących się od siebie sióstr, które w pewnym momencie swojego życia trafiają na bajecznie bogatych biznesmenów. To punkt, w którym wszystko zaczyna się komplikować, a opowieść niesie wiele zaskakujących wątków. Na naszej stronie możecie przeczytać streszczenia odcinków dzień po dniu!

Zakazany owoc - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Zakazany owoc można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVP2 o godz. 17:15. Emisja odcinków 452, 453, 454, 455, 456 odbędzie się w dniach 22-26 kwietnia 2024, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

QUIZ: Jak dobrze znasz serial Zakazany owoc? Rozwiąż QUIZ i sprawdź, czy jesteś prawdziwym fanem

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 452 - poniedziałek 22 kwietnia 2024

Sedahi znajduje sposób, by zmusić Yildiz i Asuman do płaczu. Engin podziela zdanie Zeynep w kwestii ochrony środowiska. Dogan kupuje prezenty noworoczne dla Yildiz i jej domowników. Caner godzi się z Emirem. Kumru brnie w nowe kłamstwa w stosunkach z Selimem.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 453 - wtorek 23 kwietnia 2024

Asuman marzy, że Zeynep pozostanie z Enginem. Z powodu pacjenta Selim nie może przyjść na przyjęcie Handan. Dogan znowu wyznaje Yildiz miłość. Ender oświadcza, że się nie rozwiedzie. Handan kopie dołki pod Zeynep.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 454 - środa 24 kwietnia 2024

Selim nie odpowiada na telefony Handan. Ender organizuje w tym czasie co Yildiz swoje konkurencyjne przyjęcie. W czasie badań w szpitalu Selim wpada w oko Zeynep. Selim i Kumru nawiązują romans.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 455 - czwartek 25 kwietnia 2024

Zeynep spotyka w kwiaciarni Kumru. Handan prosi Kumru o radę w sprawie rzekomej znajomej. Yildiz nakłania Selima na zbadanie Asuman w domu. W obu rezydencjach odbywają się przyjęcia. Handan podejrzewa, że Selim zdradza ją z Zeynep.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 456 - piątek 26 kwietnia 2024

Ender informuję Yildiz, że Dogan od bardzo dawna ma kochankę. Kumru przyznaje się ojcu do kłamstw, które opowiada Selimowi. Emir i Caner mają odkryć, kim jest Julia.