Zakazany owoc

i

Autor: Materiały TVP

STRESZCZENIE

Zakazany owoc, odcinek 494 - streszczenie. Życie Yildiz wisi na włosku. Szykuje się włamanie!

2024-06-27 17:07

Streszczenie 494. odcinka "Zakazany owoc" pokazuje czego tym razem spodziewać się w serialu. Wielu polskich widzów szuka opisów nadchodzących epizodów w internecie, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydarzy się u bohaterów tureckiego hitu emitowanego na TVP. Jesteście ciekawi? Wszystkie szczegóły na ten temat prezentujemy poniżej!

Zakazany owoc to ciągle jedna z najpopularniejszych tureckich produkcji. "Yasak Elma", bo tak oryginalnie nazywa się telenowela znad Bosforu, cieszy się niespotykaną oglądalnością w ramówce TVP2, a wszyscy fani serialu już nie mogą się doczekać kolejnych epizodów. Postanowiliśmy sprawdzić, co wydarzy się w kolejnym 494. odcinku i kiedy dokładnie zostanie wyemitowany.

Najlepsze tureckie filmy. TOP 5 produkcji znad Bosforu

Zakazany owoc, odcinek 494 - streszczenie

Yildiz przechwala się pierścionkiem od Dogana. Zeynep prosi Sedahiego o towarzystwo w czasie walki Aty. Julia zakrada się do domu Yildiz, by ją uśmiercić. Po trudnych przeżyciach Dogan wysyła najbliższych do spa. Ender działa na nerwy towarzystwo w czarnych garniturach.

Zakazany owoc 494 - kiedy w TVP? Data emisji odcinka

Serial "Zakazany owoc" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP2. Odcinek 494 pojawi się w ramówce 4 lipca 2024 roku, o godzinie 17:15. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie stacji TVP VOD.