Zakazany owoc

i

Autor: Materiały TVP

STRESZCZENIE

Zakazany owoc, odcinek 487 - streszczenie. Znalezione nagrania, nietypowa prośba i temat ślubu

2024-05-24 10:15

Streszczenie 487. odcinka "Zakazany owoc" pokazuje czego tym razem spodziewać się w serialu. Wielu polskich widzów szuka opisów nadchodzących epizodów w internecie, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydarzy się u bohaterów tureckiego hitu emitowanego na TVP. Jesteście ciekawi? Wszystkie szczegóły na ten temat prezentujemy poniżej!

Zakazany owoc to ciągle jedna z najpopularniejszych tureckich produkcji. "Yasak Elma", bo tak oryginalnie nazywa się telenowela znad Bosforu, cieszy się niespotykaną oglądalnością w ramówce TVP2, a wszyscy fani serialu już nie mogą się doczekać kolejnych epizodów. Postanowiliśmy sprawdzić, co wydarzy się w kolejnym 487. odcinku i kiedy dokładnie zostanie wyemitowany.

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Zakazany owoc, odcinek 487 - streszczenie

Dogan odradza Kumru ślub z Canerem. Nadide prosi Ender, by sklóciła jej brata z narzeczoną. Yildiz przekonuje Dogana, by nie jechał na wieczór kawalerski na Ibizie. Aslan zawiadamia Julię o znalezieniu nagrań.

Zakazany owoc 487 - kiedy w TVP? Data emisji odcinka

Serial "Zakazany owoc" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP2. Odcinek 487 pojawi się w ramówce 14 czerwca 2024 roku, o godzinie 17:15. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie stacji TVP VOD.