Zakazany owoc

i

Autor: Materiały TVP

STRESZCZENIE

Zakazany owoc, odcinek 457 - streszczenie. Zeynep zbliża się do Handan

2024-04-28 15:13

Streszczenie 457. odcinka "Zakazany owoc" pokazuje czego tym razem spodziewać się w serialu. Wielu polskich widzów szuka opisów nadchodzących epizodów w internecie, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydarzy się u bohaterów tureckiego hitu emitowanego na TVP. Jesteście ciekawi? Wszystkie szczegóły na ten temat prezentujemy poniżej!

Zakazany owoc to ciągle jedna z najpopularniejszych tureckich produkcji. "Yasak Elma", bo tak oryginalnie nazywa się telenowela znad Bosforu, cieszy się niespotykaną oglądalnością w ramówce TVP2, a wszyscy fani serialu już nie mogą się doczekać kolejnych epizodów. Postanowiliśmy sprawdzić, co wydarzy się w kolejnym 457. odcinku i kiedy dokładnie zostanie wyemitowany.

Najpopularniejsze tureckie seriale ostatnich lat

Zakazany owoc, odcinek 457 - streszczenie

Emit i Caner odnajdują Julię. Dogan obiecuje Kumru wsparcie. Ender i Yildiz zawierają sojusz przeciwko Julii. Zeynep zbliża się do Handan. Dogan odwiedza Julię.

Zakazany owoc 457 - kiedy w TVP? Data emisji odcinka

Serial "Zakazany owoc" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP2. Odcinek 457 pojawi się w ramówce 29 kwietnia 2024 roku, o godzinie 17:15. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie stacji TVP VOD.