Zakazany owoc

i

Autor: Materiały TVP

STRESZCZENIE

Zakazany owoc, odcinek 432 - streszczenie. Porwana Zeynep podpisuje dokumenty

2024-03-04 11:48

Streszczenie 432. odcinka "Zakazany owoc" pokazuje czego tym razem spodziewać się w serialu. Wielu polskich widzów szuka opisów nadchodzących epizodów w internecie, więc postanowiliśmy sprawdzić, co dokładnie wydarzy się u bohaterów tureckiego hitu emitowanego na TVP. Jesteście ciekawi? Wszystkie szczegóły na ten temat prezentujemy poniżej!

Zakazany owoc to ciągle jedna z najpopularniejszych tureckich produkcji. "Yasak Elma", bo tak oryginalnie nazywa się telenowela znad Bosforu, cieszy się niespotykaną oglądalnością w ramówce TVP2, a wszyscy fani serialu już nie mogą się doczekać kolejnych epizodów. Postanowiliśmy sprawdzić, co wydarzy się w kolejnym 432. odcinku i kiedy dokładnie zostanie wyemitowany.

Tureckie seriale to nie tylko telenowele. 5 świetnych produkcji znad Bosforu.

Zakazany owoc, odcinek 432 - streszczenie

Porwana Zeynep podpisuje dokumenty Saffetowi. Sedahi ratuje porwaną Yildiz. Przy okazji porwania Yildiz chce poznać uczucia Dogana. Yildiz jest wdzięczna Doganowi, że zajął się dziećmi. Pani Mufide dyscyplinuje pracowników.

Zakazany owoc 432 - kiedy w TVP? Data emisji odcinka

Serial "Zakazany owoc" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP2. Odcinek 432 pojawi się w ramówce 21 marca 2024 roku, o godzinie 17:15. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie stacji TVP VOD.

Listen on Spreaker.