Zakazany owoc

i

Autor: Materiały TVP Zakazany owoc - streszczenie odcinków

STRESZCZENIE

Zakazany owoc, odcinek 198 - streszczenie. Leyla coraz bardziej podoba się Halitowi

2023-04-03 22:07

Zakazany owoc - odcinek 198 to kolejny z epizodów, w którym nie zabraknie intrygi i zaskakujących zwrotów akcji. Był kierowca Nadira przekaże Halitowi ciekawą informację, który, swoją drogą, jest coraz bardziej jest zafascynowany Leylą. Co jeszcze się wydarzy w serialu? Streszczenie i informacje o emisji znajdziecie poniżej!

W 198. odcinku serialu "Zakazany owoc" Sahika sugeruje Ender, że Leyla poderwała Faruka z zarządu firmy. Yildiz realizuje filmik z celebrytą. Ender i Kaya nie zamierzają się rozwodzić. Halit jest coraz bardziej zafascynowany Leylą. Były kierowca Nadira zdradza Halitowi tajemnicę szefa. Kiedy oglądać 198. odcinek tureckiej telenoweli w TVP? Informacje na temat emisji znajdziecie poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gwiazda "Zakazanego owocu" dostanie własny film! Szykuje się kolejny turecki hit?

Jak nakręcono film JOHN WICK 4? | To Się Kręci #12

Zakazany owoc 198 - kiedy w TVP? Data emisji odcinka

Serial "Zakazany owoc" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 198 zostanie wyemitowany 14 kwietnia, o godzinie 17:15. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie stacji TVP VOD.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE