Zakazany owoc

i

Autor: Materiały TVP

Zakazany owoc, odcinek 183 - streszczenie. Szalona zamiana dzieci i kompromitujące spotkanie Sahiki z Nadirem

2023-03-14 15:30

Streszczenie 183. odcinka serialu Zakazany owoc pokazuje, co tym razem wydarzy się u tureckich bohaterów telenoweli. Będziemy świadkami kompromitującego spotkania z Sahiką w roli głównej oraz sprytnego planu Zehry. Czego jeszcze się spodziewać? Sprawdźcie opis 183. odcinka, który zostanie wyemitowany już wkrótce!

W 183. odcinku serialu "Zakazany owoc" zaproszenie na kolację u Yildiz stworzy nowe problemy. Ender będzie próbowała za wszelką cenę doprowadzić do niezwykle kompromitującego spotkania Sahiki z Nadirem. Czy to się jej uda? Sahika zacznie drażnić się z Ender, co może nie skończyć się najlepiej. Zehra wyjdzie z Halitem Canem na spacer i dokonuje fatalnej zamiany dzieci. W nowym odcinku zobaczymy również Lilę, która będzie usiłowała wzbudzić zazdrość w Yigicie. Kiedy oglądać 183. odcinek tureckiej telenoweli w TVP? Informacje na temat emisji znajdziecie poniżej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gwiazda "Zakazanego owocu" dostanie własny film! Szykuje się kolejny turecki hit?

SEKRETY GWIAZD SERIALU "PRZYSIĘGA" | ESKA XD - Hotplota #48

Zakazany owoc 183 - kiedy w TVP? Data emisji odcinka

Serial "Zakazany owoc" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 183 zostanie wyemitowany w 24 marca 2023, standardowo o godz. 17:15. Powtórka tego epizodu, ale także wszystkich pozostałych, będzie dostępna na stronie stacji TVP VOD.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE