Zakazany owoc

i

Autor: YouTube.com/Yasak Elma (screen) Zakazany owoc - streszczenie nowego odcinka serialu.

Tureckie seriale

Zakazany owoc odc. 469, 470, 471, 472, 473 streszczenie. Julia postanawia na dobre pozbyć się Handan

2024-05-24 12:20

Zakazany owoc - streszczenie na cały tydzień. W najnowszych odcinkach Zakazanego owocu będziemy świadkami wielu intrygujących, zwrotów akcji i niespodziewanych sytuacji. Jeśli chcesz być na bieżąco sprawdź nasze streszczenia odcinków 469, 470, 471, 472, 473, które zostaną wyemitowane w dniach 20-24 maja 2024 na TVP2. Sprawdź, co czeka bohaterów w najbliższych dniach.

Zakazany owoc to jeden z najchętniej oglądanych tureckich seriali w Polsce, a jego intrygująca fabuła potrafi wciągnąć bez reszty. Telenowela opowiada o losach dwóch skrajnie różniących się od siebie sióstr, które w pewnym momencie swojego życia trafiają na bajecznie bogatych biznesmenów. To punkt, w którym wszystko zaczyna się komplikować, a opowieść niesie wiele zaskakujących wątków. Na naszej stronie możecie przeczytać streszczenia odcinków dzień po dniu!

Zakazany owoc - kiedy i gdzie oglądać serial?

Serial Zakazany owoc można oglądać od poniedziałku do piątku na antenie TVP2 o godz. 17:15. Emisja odcinków 469, 470, 471, 472, 473 odbędzie się w dniach 20-14 maja 2024, a wszystkie epizody zobaczysz na VOD.TVP.PL.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakazany owoc - ile odcinków liczy serial? Kiedy koniec i finał?

Aktorzy, którzy posunęli się za daleko! Robili DZIWNE RZECZY dla roli | To Się Kręci #33

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 469 - poniedziałek 13 maja 2024

Julia usiłuje przekonać Yildiz, że z Doganem łączy ją tylko przyjaźń. Ender i Handan chcą doprowadzić rodzinę Selima do bankructwa. Kumru dowiaduje się o przyjaźni Selima z Zeynep. Yildiz nie decyduje się na szkołę dla córki. Dogan zrywa z Julią.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 470 - wtorek 14 maja 2024

Handan i Ender kontynuują plan zniszczenia rodziny Selima. Julia odnawia kontakty ze swoim przyrodnim bratem. Sedahi zamierza wziąć udział w programie randkowym. Yildiz usiłuje wzbudzić w Doganie zazdrość.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 471 - środa 15 maja 2024

Yildiz i Zeypen idą do klubu, gdzie spotykają Selima. Sedahi i Caner występują w programie telewizyjnym. Pewien człowiek oskarża Selima o śmierć swojej matki. Aslan dowiaduje się, kto kupił speców od serwisu sprzętu szpitalnego. Ender ma pierwsze problemy w handlu biżuterią.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 472 - czwartek 16 maja 2024

Caner ma pierwsze fanki. Na urodzinach pewnego dziecka Yildiz spotyka didżeja z klubu z córką. Julia postanawia na dobre pozbyć się Handan. Engin umiera w dziwnych okolicznościach. Handan namawia pewnego człowieka, by publicznie oczernił matkę Selima.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 473 - piątek 17 maja 2024

Rodzina i znajomi w szoku po śmierci Engina. Ender namawia Osmana do wyłożenia dużych pieniędzy na swój nowy biznes. Były szofer szkaluje w telewizji matkę Selima. Selim i Zeynep wyznają, że są sobie bliscy. W pierwszym odruchu Zeynep odmawia przyjęcia połowy majątku Engina.

Najlepsze tureckie filmy:

Listen on Spreaker.