Zakazany owoc: Dundar porwie Zeynep i zmusi ją do małżeństwa! Nowe odcinki przyniosą sporo emocij

2022-12-06 10:46 NN
Zakazany owoc: Dundar porwie Zeynep i zmusi ją do małżeństwa! Nowe odcinki przyniosą sporo emocij
Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc: Dundar porwie Zeynep i zmusi ją do małżeństwa! Nowe odcinki przyniosą sporo emocij

Fani Zakazanego owocu powinni przygotować się na potężną dawkę dramatów. W nadchodzących odcinkach Dundar pokaże swoje prawdziwe oblicze, a życie Asuman zawiśnie na włosku. Co dokładnie się wydarzy? Sprawdziliśmy.

"Zakazany owoc" to jeden z najpopularniejszych tureckich seriali emitowanych przez Telewizję Polską. Akcja rozgrywa się w Stambule i opowiada historię dwóch sióstr, które różnią się od siebie, jak dzień od nocy. Gdy obie spotykają na swojej drodze bogatych biznesmenów, ich życie wywraca się do góry nogami. Co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

Zakazany owoc: Dundar porwie Zeynep i zmusi ją do małżeństwa!

W 112. odcinku Zakazanego owocu Zeynep ucieknie przed ślubem z Dundarem. Pojedzie na lotnisko, gdzie powstrzyma Alihana przed wyjazdem. Zakochani zaczną snuć plany na przyszłość. Kobieta spotka się jednak z ostrą krytyką, a ojciec niedoszłego męża wygarnie jej, co o niej myśli. Na tym jednak nie skończy się jej historia z Dundarem. Mężczyzna porwie bowiem byłą narzeczoną i zagrozi, że zabije Asuman, jeśli nie zgodzi się na ślub. Alihan poprosi o pomoc ojca Dundara, który - wściekł na syna - obiecuje unieważnić małżeństwo. Czy to się uda, czy może Dunbar ostatecznie postawi na swoim? Przekonamy się. Po więcej informacji sięgnijcie do naszych streszczeń odcinków 112-116, które znajdziecie pod poniższym linkiem:

Zakazany owoc - gdzie i kiedy oglądać?

Serial Zakazany owoc emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2. Wszystkie dotychczasowe odcinki znajdziecie też w ofercie platformy Vod.tvp.pl.

Jak dobrze znasz serial Zakazany owoc?

Pytanie 1 z 10
Jak brzmi oryginalny tytuł serialu?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE