Zakazany owoc

i

Autor: Materiały TVP

Zakazany owoc 81 - streszczenie odcinka. Emir ukradnie samochód ojca!

2022-10-05 16:48

Nadchodzący epizod będzie bardzo bolesny dla Halita, ponieważ Yildiz postanowi od niego odejść. Co jeszcze wydarzy się w serialu i kiedy oglądać 81. odcinek? Jakie przygody spotkają naszych ulubionych bohaterów? Przekonajcie się już teraz!

Zakazany owoc to jedna z najpopularniejszych tureckich produkcji, która bardzo spodobała się szczególnie polskim widzom. "Yasak Elma", bo tak oryginalnie nazywa się produkcja znad Bosforu, zajęła miejsce w ramówce TVP2, zastępując niezwykle popularny serial "Miłość i przeznaczenie". Fani telenoweli już nie mogą się doczekać kolejnych epizodów. Postanowiliśmy sprawdzić, co wydarzy się w 81. odcinku i kiedy zostanie wyemitowany.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakazany owoc - kiedy koniec serialu? Ile odcinków w Polsce?

Sekrety serialu ZRANIONE PTAKI | ESKA XD - Hotplota #51

Zakazany owoc 81 streszczenie

Yildiz postanawia odejść od Halita. Za namową nowych kolegów Emir bez wiedzy ojca bierze kluczyki od samochodu. Caner namawia Dundara, by przyszedł na noworoczną imprezę w biurze. Zeynep informuje Jalita o tym, że Alihan skupuje akcje firmy.

Zakazany owoc 81 - kiedy w TV? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Zakazany owoc" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 81 zostanie wyemitowany w środę 19 października 2022 o godz. 17:15. Powtórka będzie dostępna w internecie na stronie TVP VOD. W serwisie można również przypomnieć sobie również poprzednie epizody.

Sonda
Wyobrażasz sobie Zakazany owoc bez Zeynep i Alihana?