Zakazany owoc 7, 8, 9 streszczenie. Halit pragnie spotkać się z Yildiz, lecz ona studzi jego zapał

2022-07-05 11:06 Joanna Dembek
Zakazany owoc
Autor: Screen z YouTube.com/FOX Zakazany owoc - obsada. Kto jest kim? Aktorzy i bohaterowie tureckiego serialu

Zakazany owoc - akcja tej tureckiej telenoweli rozwija się bardzo intensywnie i każdy kolejny wątek mocno elektryzuje widzów, którzy zdążyli już pokochać losy bohaterów serialu. Scenarzyści zadbali, aby fani Zakazanego owocu nie nudzili się ani chwili, a intrygująca fabuła przyciąga przed ekrany coraz więcej polskich widzów. Zobacz, co wydarzy się w kolejnych odcinkach, które zostaną wyemitowane w dniach 6-8 lipca 2022 o godz. 17:15 na TVP2 lub na VOD.TVP.PL.

Zakazany owoc skradł serca polskich widzów. Turecka produkcja opowiada o losach młodej Yildiz, zatrudnionej przez panią Ender w ich rezydencji, aby pod przykrywką kelnerki uwieść jej męża. Pani Ender pragnie w ten sposób wystawić na próbę wierność jej męża. W grę wchodzi również wielki majątek. Ciekawie zawiązana przez scenarzystów intryga zafascynowała wielu widzów, a to dopiero początek zawiłych losów bohaterów Zakazanego owocu. W dniach 6, 7, 8 lipca 2022 zostaną przez TVP2 wyemitowane kolejne odcinki 7, 8, 9. Można je również zobaczyć na stronie VOD.TVP.PL. Już teraz zapoznaj się ze szczegółami poszczególnych odcinków.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 7

Ender cierpi z powodu odcięcia od syna. Halit chce się spotkać z Yildiz, lecz ona go zwodzi. Alihan każe Zejnep zwolnić Jeter, lecz potem w imieniu Zejnep znajduje jej inną pracę. Yildiz częściowo wtajemnicza Zejnep w sytuację dotyczącą Halita.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 8

Erim robi wymówki matce. Dżaner mobilizuje Ender, by powróciła do socjety. Zejnep daje Alihanowi osobisty prezent. Yildiz studzi zapał Halita. Alihan broni Zejnep na koncercie, na którym dochodzi do bójki.

Zakazany owoc - streszczenie odcinka 9

Ender bierze rozwód z Halitem. Yildiz wraca do pracy w kawiarni. Ender spotyka się z Erimem w kawiarni. Pijana Zehra przewraca się w nocnym klubie. Za sprawą Ender sprawa trafia do mediów.

Sonda
Śledzisz losy bohaterów serialu "Zakazany owoc"?
DOM Z PAPIERU ZA KULISAMI, KOREAŃSKIE MASKI I SERIAL O BERLINIE | To Się Kręci #9
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE