Zakazany owoc odc 161: Yildiz i Halit się jednak nie rozstaną?!

i

Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc odc 161: Yildiz i Halit się jednak nie rozstaną?!

Zakazany owoc 161: Yildiz i Halit się jednak nie rozstaną?!

2023-02-04 11:30

Zakazany owoc odcinek 161 - co się wydarzy w nowym epizodzie tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie szczegółowe oraz dokładną datę i godzinę emisji kolejnego odcinka Zakazanego owocu. Widzów czeka sporo emocji!

"Zakazany owoc" to popularny turecki serial emitowany przez Telewizję Polską. Akcja rozgrywa się w biednej dzielnicy Stambułu, gdzie żyją dwie siostry, które różnią się od siebie, jak dzień od nocy. Gdy obie spotykają na swojej drodze bogatych biznesmenów, ich życie wywraca się do góry nogami.

161. odcinek znów przyniesie kilka zwrotów akcji. Sprawdźcie, co dokładnie się wydarzy oraz kiedy oglądać 161. odcinek Zakazanego owocu.

Zakazany owoc odc 161 - STRESZCZENIE szczegółowe

Streszczenie 161. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Ender próbuje się dowiedzieć, czy Fehmi współdziała z Sahiką. Halit się wścieka, bo w telewizji pokazali tańczące Yildiz i Zebrę. Yigit proponuje Lili ślub. Akin informuje Zehrę, że dzięki telewizji stała się sławna. Halit ogląda zdjęcia ze spotkania wszystkich swoich dzieci i proponuje Yildiz pozostanie w związku. Jeden z klientów Kayi okazuje się mężem Leyli.

Zakazany owoc odc 161 - gdzie i kiedy oglądać?

161. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany we wtorek 21 lutego 2023 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Jak dobrze znasz najpopularniejsze tureckie seriale? Quiz dla prawdziwych fanów!

Pytanie 1 z 8
Jaki był największy sekret Melek z serialu "Elif"?
Tureckie seriale - QUIZ
Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE