Zakazany owoc odc 160: STRESZCZENIE szczegółowe. Ender wymyśla chytry plan

i

Autor: Screenshot Youtube/ Yasak Elma Zakazany owoc odc 160: STRESZCZENIE szczegółowe. Ender wymyśla chytry plan

Zakazany owoc odc 160: STRESZCZENIE szczegółowe. Ender wymyśla chytry plan

2023-02-06 10:38

Zakazany owoc odc 160 – co wydarzy się tym razem? Turecki serial nie zwalnia tempa i w nadchodzącym odcinku czeka nas kilka zwrotów fabularnych. Streszczenie i szczegóły emisji 160. epizodu Zakazanego owocu znajdziecie poniżej.

Zakazany owoc to popularna turecka telenowela, emitowana na antenie Telewizji Polskiej. W nadchodzącym odcinku Sahika spróbuje zniszczyć życie Yildiz, jednak wtrąci się Ender ze swoim chytrym planem. Ponadto czeka nas też początek nowego romansu i… kolejne kłopoty Yildiz.

Zakazany owoc odc 160 - STRESZCZENIE szczegółowe

Streszczenie 160. odcinka serialu Zakazany owoc prezentuje się następująco: Sahika chce wrobić Yildiz w romans z Emirem, lecz Ender wymyśla chytry plan. Pierwszy pocałunek Lili i Yigita. Layla nie może się zdobyć, by wyjawić Kayi prawdę o sobie. Zehra namawia Yildiz na wspólny występ w telewizji. Okazuje się jednak, że to nie wywiad, lecz całkiem inny rodzaj audycji.

Zakazany owoc odc 160 - gdzie i kiedy oglądać?

160. odcinek serialu Zakazany owoc zostanie wyemitowany w poniedziałek 20 lutego 2023 roku, o godzinie 17:15, na antenie TVP2.

Jak dobrze znasz serial Zakazany owoc?

Pytanie 1 z 10
Jak brzmi oryginalny tytuł serialu?

Zakazany owoc - o czym jest serial?

Zakazany owoc nakreśla nam losy dwóch sióstr ze Stambułu. Yildiz to ambitna materialistka, która chce bogato wyjść za mąż i pławić się w luksusach, zaś Zeynep to romantyczka, która chce osiągnąć sukces ciężką pracą. Gdy obie jednak spotykają na swojej drodze pewnych biznesmanów, ich życie zmienia się raz na zawsze.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE