Zakazana miiłość - nowy turecki serial. Gdzie i kiedy oglądać, o czym jest?

2021-05-11 16:19 Adrian Rybak
Zakazana miłość
Autor: Youtube.com/Ay Yapım

Zakazana miłość to nowa propozycja dla fanów telenowel. Turecka produkcja już wkrótce pojawi się w polskiej telewizji. Odniosła ogromny sukces na świecie. Doczekała się nawet remake'u. Zrobiła go amerykańska telewizja Telemundo. Czy powtórzy sukces w Polsce? Czas pokaże. Kiedy premiera serialu i gdzie ją oglądać?

Zakazana miłość to serial, który opowiada o losach Bihter - młodej kobiety, która uwielbia życie w luksusach. Pewnego dnia podczas wizyty na cmentarzu poznaje Adnana Ziyagila - bogatego wdowca, który się w niej zakochuje i proponuje jej małżeństwo. Bihter wychodzi za dużo starszego od siebie mężczyznę i przeprowadza się do jego willi. Wkrótce w rezydencji pojawia się siostrzeniec Adnana - Behlül. Młodzieniec wraca do Turcji z innego państwa, w którym studiował. Między Bihter i Bahulem od początku rodzi się chemię i młodzi powoli będą się w sobie zakochiwać. Bihter będzie musiała wybierać pomiędzy luksusowym życiem a miłością swojego życia. Dodatkowo cała trójka będzie mieszkała pod jednej willi. Gdzie będzie można obejrzeć serial?

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Zakazana miłość - kiedy i gdzie oglądać?

Pierwszy odcinek telenoweli Zakazana miłość będzie można zobaczyć już we wtorek 11.05.2021. Emisja seriali odbędzie się na antenie kanału Novelas+, który dostępny jest dla klientów nc+ oraz posiadaczy niektórych pakietów UPC. Odcinki będzie można oglądać o 15:55 i 16:35.

Zakazana miłość - obsada

W serialu występują tacy aktorzy jak Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Selçuk Yöntem, Hazal Kaya, Nebahat Çehre, Batuhan Karacakaya, Zerrin Tekindor, Baran Akbulut, Nur Fettahoğlu, İlker Kızmaz, Recep Aktuğ, Zerrin Nişancı, Gülsen Tuncer, Eda Özerkan, Pelin Ermiş i wiele innych.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE