Fundacja / AppleTV+

i

Autor: Materiały prasowe AppleTV+

SERIALE

Zagraniczny serial Apple TV powstanie w Polsce! Prace startują lada moment

2024-02-21 14:48

Czekali, czekali i się doczekali. Fani serialu "Fundacja" mogą odetchnąć z ulgą, bo wszystko wskazuje na to, że nareszcie udało się zażegnać problemy finansowe i wyznaczyć ostateczną datę rozpoczęcia zdjęć do trzeciego sezonu. Kiedy rozpoczną się prace nad nowymi odcinkami? Są już pierwsze informacje! Co więcej, aktorzy przyjadą również do Polski.

Serial "Fundacja" to historia oparta na bestsellerowych powieściach Isaaca Asimova. Produkcja opowiada o grupie wyrzutków, którzy stanęli przed wyzwaniem odbudowania cywilizacji i ocalenia ludzkości w obliczu upadku Imperium Galaktycznego. Seria zebrała dobre noty, więc decyzja o kontynuacji była natychmiastowa. I tak oto dostaliśmy pierwszy i drugi sezon. Jakiś czas temu ogłoszono, że historia doczeka się trzeciej części, ale na drodze pojawiły się przeszkody. Wszystko wskazuje na to, że zostały już zażegnane i temat wraca na właściwe tory.

Zagraniczne filmy nakręcone w Polsce | To Się Kręci #17

"Fundacja" powstanie w Polsce! Sezon 3 w przygotowaniach

Po podjęciu decyzji na temat zrobienia kolejnej kontynuacji serial spotkał się z kilkoma problemami. Jednym z nich był budżet, przez który nawet kilkukrotnie przekładano zdjęcia. Na całe szczęście ekipa filmowa wyznaczyła nowy termin i już wiemy, że prace na planie do trzeciego sezonu "Fundacji" wystartują w marcu 2024 roku. Warto dodać, że jest jeszcze jeden temat, który może okazać się ciekawym smaczkiem dla fanów tej produkcji, bo nowe odcinki będą powstawały w Polsce i Czechach! Gdzie dokładnie i ile z tego zobaczymy na ekranie? Przekonamy się zapewne już wkrótce.