Z biciem serca, odcinek 9, 10, 11, 12 - streszczenie. Pacjentka odmawia poddania się operacji

2022-09-27 10:49 Adrian Rybak
Z biciem serca
Autor: Youtube.com/TVP VOD; screen z filmu ""Z biciem serca" | Nowy serial w TVP VOD" Z biciem serca- serial w TVP.

Z biciem serca to serial, który można oglądać od poniedziałku do czwartku na antenie stacji TVP2. Każdego wieczoru widzowie mogą śledzić kolejne wydarzenia w życiu bohaterów. Co wydarzy się w odcinkach 9, 10, 11 i 12, które zostaną wyemitowane 26, 27, 28 i 29 września 2022? Opisy nadchodzących odcinków znajdziecie niżej.

Z biciem serca to serial, którego akcja rozgrywa się w 1967 roku. Głównym bohaterem jest Cesare Corvara - kierownik oddziału kardiochirurgii szpitala Le Molinette w Turynie, który marzy o przeprowadzeniu pierwszego w historii przeszczepu serca. By tego dokonać, ściąga do szpitala doświadczonego medyka ze Szwecji oraz wybitną kardiolożka z Houston. Niestety, wspólna przeszłość tych dwojga szybko staje się problemem... Co wydarzy się w nowych odcinkach? Sprawdź niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Z biciem serca - ile odcinków w Polsce i kiedy oglądać serial?

Z biciem serca, odcinek 9 - streszczenie 26.09.2022

Karen i Alberto spędzają wieczór w nocnym lokalu i są świadkami jak jeden z gości zasłabł. Okazuje się, że jest to znany playboy, Gianni Sciortino. Jego pobyt w szpitalu budzi wiele emocji wśród pacjentek, które ustawiają się w kolejce po autograf. Sciortino wbrew pozorom jest bacznym obserwatorem i szybko zauważa, że między Delią a Albertem skrzy.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Z biciem serca, odcinek 10 - streszczenie 27.09.2022

Cesare jest wciąż w Stanach, oficjalnie w sprawach służbowych, a tak naprawdę po to, żeby się operować na serce. Mosca coś wyczuwa i zaczyna pomału dochodzić prawdy. Tymczasem jedna z pacjentek, z niewiadomego powodu, odmawia poddania się operacji. Dopiero Rosa ujawnia, że chodzi o miłość. Zwarcie i brak prądu stawia przed Faustem poważne wyzwanie.

Z biciem serca, odcinek 11 - streszczenie 28.09.2022

Cesare wraca niespodziewanie ze Stanów i przywozi ze sobą tajną broń, nową zastawkę, która być może uratuje Rosę. Trzeba jednak przekonać dziewczynę, żeby poddała się operacji. Zadania podejmuje się Fausto.  Corvara przywołuje do porządku Moschę, który wykorzystując nieobecność ordynatora próbuje zająć jego miejsce.

Z biciem serca, odcinek 12 - streszczenie 29.09.2022

Na oddział trafia pacjentka, która po kłótni z mężem dostała ataku serca. Mimo natychmiastowej operacji, jej stan jest krytyczny. Delia postanawia zastosować technikę intensywnej terapii, którą widziała w Houston i bierze na siebie pełną odpowiedzialność. Mosca, upokorzony przez Corvarę i przekonany o zdradzie Agaty, nie reaguje, kiedy widzi, że nocą na oddział zakrada się mąż pacjentki.

Z biciem serca - obsada

  • Daniele Pecci - Cesare
  • Matteo Martari - Alberto
  • Pilar Fogliati - Delia
  • Andrea Gherpelli - Enrico
  • Marco Bonini - Ferruccio
  • Neva Leoni - Serenella
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE