Z biciem serca

i

Autor: Youtube.com/TVP VOD; screen z filmu ""Z biciem serca" | Nowy serial w TVP VOD" Z biciem serca- serial w TVP.

Z biciem serca, odcinek 13, 14, 15, 16 - streszczenie. Pierwszy przeszczep serca we Włoszech

2022-10-03 9:28

Z biciem serca to serial, który można oglądać od poniedziałku do czwartku na antenie stacji TVP2. Każdego wieczoru widzowie mogą śledzić kolejne wydarzenia w życiu bohaterów. Co wydarzy się w odcinkach 13, 14, 15 i 16 które zostaną wyemitowane 3, 4, 5 i 6 października 2022? Opisy nadchodzących odcinków znajdziecie niżej.

Z biciem serca to serial, którego akcja rozgrywa się w 1967 roku. Głównym bohaterem jest Cesare Corvara - kierownik oddziału kardiochirurgii szpitala Le Molinette w Turynie, który marzy o przeprowadzeniu pierwszego w historii przeszczepu serca. By tego dokonać, ściąga do szpitala doświadczonego medyka ze Szwecji oraz wybitną kardiolożka z Houston. Niestety, wspólna przeszłość tych dwojga szybko staje się problemem... Co wydarzy się w nowych odcinkach? Sprawdź niżej.

ZOBACZ TAKŻE: Z biciem serca - ile odcinków w Polsce i kiedy oglądać serial?

Z biciem serca, odcinek 13 - streszczenie 3.10.2022

Cesare jest świadomy, że śmierć pacjentki posłuży Radzie do usunięcia go ze stanowiska ordynatora. Alberto stara się wyjaśnić przyczyny zgonu i dochodzi do przerażającego wniosku, że pacjentce specjalnie odcięto tlen. Mosca, targany wyrzutami sumienia, że pozwolił pacjentce umrzeć, nie potrafi zadać ostatecznego ciosu Corvarze. Wyręcza go żona, prosząc o zwołanie nadzwyczajnego posiedzenia Rady. Tymczasem z Kapsztadu dochodzi informacja o pierwszym na świecie przeszczepie serca. Corvara i jego zespół są zdruzgotani.

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Z biciem serca, odcinek 14 - streszczenie 4.10.2022

Cesare, mimo wszystko nie upada na duchu. Znajduje idealnego kandydata, którego może uratować tylko przeszczep serca. Liczy, że on pierwszy przeprowadzi taką operację we Włoszech. Niestety, załatwianie pozwoleń trwa zbyt długo i pacjent umiera. Luisa, siostra Alberta, ma kolejny nawrót choroby. Tym razem sytuacja robi się naprawdę groźna dla niej i jej synka.

Z biciem serca, odcinek 15 - streszczenie 5.10.2022

Stan Cesare się pogarsza. Główny lekarz potrzebuje nowego serca i chce, żeby Alberto je wszczepił. Alberto czuje się winny za to, co przydarzyło się Luizie i za uczucia, które żywi do Delii. Kardiolog również czuje się nieswojo w obecności męża.

Z biciem serca, odcinek 16 - streszczenie 6.10.2022

Do szpitala przybywa nowy dyrektor, który okazał się wiernym sojusznikiem Moskwy. Cesare nie chce się poddać, ale brakuje tylko podpisu Rady, a główny chirurg wygra. Alberto i Delia zostają w szpitalu, aby studiować biuletyny medyczne, które przybyły z RPA. Cesare postanawia wrócić do domu.

Z biciem serca - obsada

  • Daniele Pecci - Cesare
  • Matteo Martari - Alberto
  • Pilar Fogliati - Delia
  • Andrea Gherpelli - Enrico
  • Marco Bonini - Ferruccio
  • Neva Leoni - Serenella
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE