You Can Dance - prowadząca. Kim jest gospodyni programu TVP?

2021-04-13 13:09 kg
Katarzyna Cichopek
Autor: wbf

You Can Dance to program, który w latach 2007-2012 oraz 2015-2016 gościł na antenie TVN. Taneczne show od samego początku cieszyło się ogromną popularnością wśród widzów, którzy z zainteresowaniem śledzili kolejne popisy tancerzy, walczących o nagrodę główną w wysokości 100 000 złotych oraz trzymiesięczne stypendium w Broadway Dance Center lub International Dance Academy w Los Angeles. Już wkrótce popularne show będzie można obejrzeć na antenie Telewizji Polskiej. Kto wystąpi w roli prowadzącej?

You Can Dance - prowadząca. You Can Dance - Po prostu tańcz powraca w nieco odmienionej formie! Już wkrótce na antenie Telewizji Polskiej premierę będzie mieć program So You Think You Can Dance, który z pewnością przyciągnie przed ekrany telewizorów ogromną publiczność. Show będzie dla uczestników niepowtarzalną okazją, aby zaistnieć w świecie tańca i spełnić swoje największe, taneczne marzenia.

Najlepsze programy rozrywkowe, które warto obejrzeć wiosną 2021

So You Think You Can Dance - prowadząca

Do tej pory program You Can Dance był kojarzony ze stacją TVN. Już wkrótce taneczne show będziemy mieli okazję oglądać na antenie Telewizji Polskiej. Wszystko wskazuje na to, że nowa odsłona programu zadebiutuje na ekranach już w jesiennej ramówce stacji, a jego gospodynią będzie Katarzyna Cichopek. Aktorka ma na koncie występy w takich produkcjach jak: M jak miłość, Daleko od noszy, Agentki, Na dobre i na złe, Policjantki i policjanci, Ojciec Mateusz czy też Na sygnale.

Gdyby tego było mało, gwiazdę można było podziwiać w programie Taniec z gwiazdami. W parze z Marcinem Hakielem, z którym obecnie jest w związku małżeńskim, aktorka zwyciężyła drugą edycję show. Dziś para prowadzi szkoły tańca oraz ma na koncie serię płyt DVD z kursami tańca.

Jak na razie Katarzyna Cichopek nie potwierdziła swojego udziału w programie So You Think You Can Dance, w roli prowadzącej. Pozostaje nam czekać na oficjalne informacje w tym temacie.

NAJNOWSZE