You Can Dance - Nowa Generacja

i

Autor: Maciej Zawada

You Can Dance 2021: kiedy w TV nowy program taneczny? Dni i godziny emisji

2021-09-24 9:10

Programy taneczne cały czas święcą triumfy popularności. Od wielu lat widzowie śledzą Taniec z gwiazdami, który obecnie emitowany jest na Polsacie, hitem okazał się również emitowany w TVP program taneczny Dance, Dance, Dance. Teraz Telewizja Polska postanowiła odświeżyć dobrze znany widzom TVN-u program You Can Dance, który w 2021 roku wystartuje w zupełnie nowej odsłonie.

You Can Dance - Nowa Generacja: kiedy w TV nowy program taneczny? Poprzednio You Can Dance emitowany był w TVN-ie w latach 2007-2012, a następnie 2015-2016. W edycjach, które pokazywane były w tej stacji, udział brali tancerze między 16. a 30. rokiem życia. Telewizja Polska, która obecnie przejmuje ten format, stawia na młodszych uczestników.

You Can Dance - Nowa Generacja: kiedy w TV?

Uczestnikami Nowej Generacji będą osoby między 8. a 13. rokiem życia. Osoby, które chciały pokazać swoje umiejętności w programie, musiały przejść precasting, a następnie zaprezentować się przed panelem jurorskim, w skład którego wchodzą Agustin Egurrola, Klaudia Antos oraz Michał Kostrzewski. Kolejnym etapem jest Akademia. To właśnie tam, obok prowadzącej Idy Nowakowskiej, po raz pierwszy pojawiła się idolka nastolatek i nastolatków Roksana Węgiel. Młodziutka wokalistka wspiera uczestników biorących udział w jedynym w Europie talent show poświęconemu w całości utalentowanym tanecznie dzieciom. Dokładna data premiery You Can Dance - Nowa Generacja piątek, 10 września w TVP2, godzina 20:00.

TANIEC Z GWIAZDAMI. Jak tańczyć salsę? [SZYBKI KURS] | ESKA XD - Fit vlog #29