You: 5 sezon powstanie? Kiedy nowe odcinki pojawią się w ofercie Netfliksa?

i

Autor: © 2022 Netflix, Inc. You: 5 sezon powstanie? Kiedy nowe odcinki pojawią się w ofercie Netfliksa?

„You”: 5. sezon powstanie? Kiedy nowe odcinki pojawią się w ofercie Netfliksa?

2023-02-09 11:20

4. sezon „You” zawitał wreszcie w bibliotece Netfliksa. Czy na tej serii zakończy się nasza przygoda z Joe Goldbergiem? Ile sezonów przewiduje streamer i czy jest szansa na powstanie 5.? Sprawdziliśmy.

Zdaję sobie sprawę, że za nami dopiero pierwsza połowa 4. sezonu „You”.  Wiem jednak, że wielu widzów lubi wiedzieć, jak długo potrwa ich przygoda z daną produkcja, by móc się ewentualnie przygotować na rychłe pożegnanie.

„You”: 5. sezon powstanie? Kiedy nowe odcinki pojawią się w ofercie Netfliksa?

Spieszę zatem donieść, że na obecną chwilę brak nam informacji w tym zakresie. Netflix zapewne czeka na wyniki oglądalności 4. odsłony, by podjąć decyzję o przedłużeniu serialu, lub też jego braku.

Nie smućcie się jednak – Joe powróci do nas już za miesiąc. 9 marca ukażą się bowiem kolejne odcinki 4. sezonu.

„You” – o czym jest serial?

Fabułę serialu opart na bestsellerowej powieści Caroline Kepnes pod tym samym tytułem. Zastanawialiście się kiedyś, co można zrobić z miłości? Błyskotliwy księgarz, który traci głowę dla początkującej pisarki, udowadnia, że wszystko. Wykorzystując internet i media społecznościowe, zbiera masę prywatnych informacji na jej temat, by tylko się do niej zbliżyć. Zauroczenie szybko zmienia się w obsesję, a mężczyzna z rozmysłem i potajemnie usuwa każdą przeszkodę — i osobę — stojącą na drodze do ukochanej.

PREQUEL, SEQUEL, SPIN-OFF… Co to jest? O co w tym chodzi? | To Się Kręci #1
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE