Wygraj przejażdżkę Matizem z aktorami Prime Time i dostęp do Netflixa na 5 lat!

2021-04-23 9:55 Materiał sponsorowany AW
Prime Time
Autor: Netflix

Bartosz Bielenia, Magdalena Popławska, Andrzej Kłak i ty. Rozmawiacie i mkniecie ulicami Warszawy złotym Matizem. Brzmi jak scena z filmu? Tak, bo konkurs, w którym możecie wygrać taką przejażdżkę i subskrypcję Netflixa o wartości Matiza (na 5 lat!) to część promocji Prime Time - nowego polskiego filmu dostępnego na Netflix.

Jeśli pamiętacie końcówkę lat dziewięćdziesiątych i początek dwutysięcznych, na pewno kojarzycie telekonkursy. Czasem wystarczył jeden telefon, aby móc stać się posiadaczem kompletu wypoczynkowego lub zapasu jogurtu na cały rok. Jedną z najbardziej pożądanych nagród był samochód, ale całoroczne zapasy produktów również cieszyły się dużą popularnością.

Prime Time
Autor: Netflix

W Telekonkursie Netflix w zabawny sposób odnosi się do tamtych czasów i oferuje nagrody, których nie da się zdobyć nigdzie indziej: przejażdżkę samochodem z aktorami z filmu Prime Time i dostęp do platformy o równowartości Matiza - czyli na całe 5 lat! Jak widać, jest o co grać.

Co trzeba zrobić, aby zagrać o nagrody? Do 25 kwietnia należy zadzwonić pod numer konkursowy 703203233 (tak - to ten sam numer, który możecie zobaczyć w filmie Prime Time!) i odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które usłyszycie w słuchawce. Jak brzmi? Tego nie możemy zdradzić, ale mamy dla Was podpowiedź: pomyślcie o jednej rzeczy, którą chcielibyście powiedzieć na antenie Eski. Na odpowiedź w konkursie będziecie mieć maksymalnie minutę. Regulamin można znaleźć na stronie www.telekonkurs.pl. Ze zwycięzcą organizator skontaktuje się 26 kwietnia.

Prime Time
Autor: Netflix
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE