Wychowane przez wilki

i

Autor: Screen z YouTube/HBO Polska

Wychowane przez wilki - 5 powodów, dla których warto obejrzeć serial HBO

2022-02-02 14:46

Powraca 2. sezon „Wychowane przez wilki”. Produkcja od samego początku cieszyła się w Polsce wielką popularnością. Jednak są jeszcze widzowie, którzy zastanawiają się czy poświęcać czas temu serialowi. Przedstawiamy 5 powodów, które zachęcą was do obejrzenia produkcji HBO.

Wychowane przez wilki - sezon 2 był pewniakiem! Amerykańska produkcja zebrała na tyle dobre recenzje, że pojawienie się kolejnej części było w zasadzie oczywistością. Premiera 2. sezonu będzie miała miejsce 3 lutego 2022. Pierwsza odsłona świetnie się przyjęła nie tylko w zagranicznych krajach, ale również w Polsce. Wyprodukowany przez Ridley’a Scotta serial Max Original „Wychowane przez wilki” opowiada o dwóch androidach, których zadaniem jest wychowanie ludzkich dzieci na dziewiczej planecie. Jednak jest jeszcze spora liczba osób, która nie miała okazji obejrzeć serialu. Przedstawiamy 5 powodów, które przekonają was do zobaczenia wielkiego hitu HBO.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: HBO Max w Polsce: data premiery, cena. Czym się różni od HBO GO?

1. Wizualna oprawa

Twórcy przygotowali niesamowite widowisko sci-fi, w których pierwsze skrzypce gra wizualna oprawa. To, w jaki sposób przedstawiono sztucznie wykreowany świat jest bardzo imponujące! Szara rzeczywistość oraz surowa przestrzeń Kepler-22b nabiera życia i charakteru. Ridley Scott i Dariusz Wolski zrobili tutaj kawał dobrej roboty i dokonali po prostu niemożliwego.

Sonda
Gdzie najczęściej oglądasz seriale?

2. Oprawa dźwiękowa

Serial nie tylko znakomicie wygląda, ale również znakomicie brzmi. Idealnie dopasowana muzyka dodaje klimatu, a sama oprawa dźwiękowa dodaje smaczku do przedstawianej fabuły. Do tego doskonale gra na emocjach. To chyba najmocniejszy punkt serialu.

3. Bohaterowie

Widzowie pokochali głównych bohaterów oraz wszelkie relacje między nimi. To właśnie dla znakomitych kreacji ogląda się tę produkcję. Amanda Collin i Abubakara Salima świetnie wpasowali się w rolę androidów, których losy śledzimy z uwagą.

4. Prosta fabuła, ale ciekawe wątki

„Wychowane przez wilki” mają dość prostą fabułę, którą uzupełniają różnego rodzaju twisty. Jednak nie brakuje ciekawych wątków jak myślących realistycznie robotów i ludzi, którzy szukają czegoś poza rzeczywistością. To ścieranie się dwóch różnych spojrzeń na świat. Obserwujemy ateistkę, podszywającą się pod matkę małego chłopca, która z czasem zaczyna odczuwać do niego macierzyńską miłość. Takich wątków w serialu nie brakuje.

5. Reżyseria

Jeżeli twórca takich filmowych hitów jak „Obcy”, „Marsjanin”, czy „Łowca androidów” podejmuje się produkcji takiego serialu, to śmiało możemy mówić o wydarzeniu. „Wychowane przez wilki” to klimat, w którym Ridley Scott odnajduje się doskonale. Chociaż amerykański reżyser stał za kamerą tylko w dwóch pierwszych odcinkach, to nie można odmówić serialowi doskonałej reżyserii. Co ciekawe, większość następnych epizodów wyreżyserował jego syn - Luke Scott.

Stranger Things 4, Skazana, Euforia 2 [NOWOŚCI Netflix, Player, HBO] | ESKA XD - Hotplota #39