Wspaniałe stulecie

i

Autor: materiały TVP Wspaniałe stulecie - streszczenie odcinków

Wspaniałe stulecie 6-10 marca 2023. To się wydarzy w nowych odcinkach

2023-03-03 18:04

Wspaniałe stulecie 195, 196, 197, 198, 199 - streszczenie odcinków. Książe Mustafa dowie się, że Gabriela nie ma dobrych intencji, a Hurrem popadnie w ogromne długi. Co jeszcze wydarzy się w serialu i kiedy oglądać poszczególne epizody? Przedstawiamy streszczenie szczegółowe na cały tydzień!

Wspaniałe stulecie - streszczenie 195 odcinka. Co się wydarzy w serialu? Książę Mustafa dowiaduje się, że piękna genuenka Gabriela, która nazbyt często odwiedza go w pałacu, nie ma wcale czystych zamiarów. Okazuje się, że kobieta poszukuje porwanej przez Turków siostry, którą okazuje się pałacowa służąca Rümeysa. Sułtanka Esmahan nie chce wyjawić, co się wydarzyło w haremie miedzy nią i Mihrimah. W haremie pojawiają się problemy finansowe. Hürrem postanawia zaciągnąć dług, żeby wypłacić wynagrodzenia służbie. Emisja tego epizodu będzie miała miejsce 6 marca o godzinie 14:00 w TVP1. A co wydarzy się w 196. odcinku Wspaniałego stulecia? Przekonajcie się już teraz!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Akademia Pana Kleksa 2023 - PREMIERA, OBSADA, ZWIASTUN

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Wspaniałe stulecie - odcinek 196 streszczenie

Siostra Gabrieli Rümeysa nie chce wyjeżdżać z pałacu. Postanawia zostać faworytą księcia Mustafy. Flota Świętej Ligi rusza w kierunku Prevezy, by walczyć z flotą osmańską, którą dowodzi sam Barbarossa. Sümbül aga, który przewozi złoto na wypłaty dla haremu, zostaje napadnięty. Pieniądze przepadają. Tymaczasem sułtanka Şah pojawia się w seraju z własnym złotem. Emisja 7 marca 2023 r. o godzinie 14:00 w TVP1.

Wspaniałe stulecie - odcinek 197 streszczenie

Książę Mustafa na wieść o powtarzających się atakach na tureckie statki postanawia otworzyć stocznię w Alaiye. O swym postanowieniu informuje listownie sułtana, lecz nie czeka na jego zgodę. Mahidevran martwi się, że jej syn nie ma nałożnicy, która mogłaby urodzić jej wnuka. Barbarossa zwycięża w bitwie pod Prevezą. Emisja 8 marca 2023 r. o godzinie 14:00 w TVP1.

Wspaniałe stulecie - odcinek 198 streszczenie

Sułtanka Hürrem po raz kolejny zadłuża się, by wypłacić wynagrodzenia w haremie. Tym razem pożycza pieniądze od pewnej Wenecjanki pod zastaw jednej z parceli, którą otrzymała od sułtana. Niestety, list dłużny, który oddaje kobiecie, wpada w niewłaściwe ręce. Hürrem domyśla się, że wszystko zostało zaaranżowane przez sułtankę Şah. Rümeysa wciąż bezskutecznie próbuje uwieść księcia Mustafę. Sułtanka Şah wyrusza na spotkanie z sułtanem, by opowiedzieć mu o długu Hürrem. Żona sułtana postanawia zorganizować atak na powóz jego siostry, aby odzyskać list dłużny, który jest jedynym dowodem w sprawie. Emisja 9 marca 2023 r. o godzinie 14:00 w TVP1.

Wspaniałe stulecie - odcinek 199 streszczenie

Sułtanka Hatice każe śledzić Nigar - w poszukiwaniu grobu zamordowanego Ibrahima paszy. Jeden z kupców prosi księcia Mustafę, by pomógł ratować jego syna, którego porwali korsarze. Książę zamierza wypłynąć w morze, mimo surowego zakazu sułtana. Sułtanka Şah zostaje napadnięta w drodze do sułtana. Mimo to udaje jej się opowiedzieć władcy o długu i intrydze Hürrem. Rozgniewany Sulejman wzywa żonę do Edirne i postanawia ją ukarać. Emisja 10 marca 2023 r. o godzinie 14:00 w TVP1.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE