Wspaniała Pani Maisel

i

Autor: Steve Sands/NewYorkNewswire/Associated Press/East News

Wspaniała Pani Maisel - sezon 5 powstanie! Kiedy nowe odcinki serialu?

2023-03-07 12:03

Wspaniała Pani Maisel powróciła na ekrany, ale okazuje się, że twórcy przygotowali dla widzów niespodziankę w postaci kolejnych odcinków. Piąty sezon powstanie i pojawi się szybciej, niż wielu zakładało! Mamy jednak również złe wieści. Oto wszystko, co wiemy o kontynuacji.

Wspaniała Pani Maisel powraca. Jedna z najchętniej oglądanych serii doczeka się nowych odcinków. Przypomnijmy, że pierwsze epizody pojawiły się w 2017 roku, kiedy jeszcze nikt nie spodziewał się, że przez tyle lat będziemy śledzić przygody głównej bohaterki. Drugi sezon zadebiutował zaledwie rok później, a następny w grudniu 2019 roku. Popularność nie opuszczała tytułowej Maisel, więc zdecydowano się nakręcić również czwartą i... piątą odsłonę! Co wiemy o nowych odcinkach i kiedy pojawią się na Amazonie?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kultowy erotyk powraca na ekrany. Nowa, „pogłębiona” wersja „Fatalnego zauroczenia” wkrótce trafi do Polski

Jak się kręci sceny łóżkowe? 365 dni i nie tylko | To Się Kręci #7

Wspaniała Pani Maisel - sezon 5 powstanie!

Dla wszystkich fanów serialu mamy dobrą i złą wiadomość. Ta pierwsza jest taka, że 5. sezon "Wspaniałej Pani Maisel" powstanie i zadebiutuje jeszcze na wiosnę 2023 roku. Jeżeli chodzi o złą wiadomość, to niestety będą to już ostatnie odcinki popularnej serii. Amazon oficjalnie zapowiedział, że nadchodząca kontynuacja będzie finałową. Zobaczymy główną bohaterkę w roli gospodyni talk-show, ale pojawi się również wiele komplikacji i stresujących momentów. Według twórców, Midge będzie bardzo blisko sukcesu, o jakim zawsze marzyła.

Sonda
Powinien powstać 6. sezon "Wspaniałe Pani Maisel"?

Wspaniała Pani Maisel sezon 5 - kiedy premiera? Ile odcinków?

Finałowy sezon "Wspaniałej Pani Maisel" będzie liczyć łącznie 9. odcinków. Serial pojawi się na Amazonie 14 kwietnia 2023 r. W dniu premiery pojawią się trzy odcinki, a następne będą publikowane pojedynczo raz na tydzień. Ostatni epizod ma pojawić się dopiero 26 maja tego samego roku. W obsadzie ponownie zobaczymy Scotta Reida (prowadzący talk-show Gordon Ford), Kelly Bishop (Benedetta) oraz Milo Ventimiglia. Poniżej udostępniamy oficjalny teaser 5. sezonu serialu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE