Wojenne dziewczyny sezon 5 odc. 3 i 4 STRESZCZENIE. Rozpacz Marysi i dawna miłość Nitki

2022-09-16 16:49 NN
Wojenne dziewczyny sezon 5 odc. 3 i 4 STRESZCZENIE. Rozpacz Marysi i dawna miłość Nitki
Autor: materiały prasowe TVP Wojenne dziewczyny sezon 5 odc. 3 i 4 STRESZCZENIE. Rozpacz Marysi i dawna miłość Nitki

Wojenne dziewczyny to popularny polski serial, który właśnie powrócił z nową serią. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach? Prezentujemy streszczenie 3 i 4 odcinka 5. sezonu serialu Wojenne dziewczyny i zdradzamy szczegóły ich emisji.

Wojenne dziewczyny to popularny polski serial o grupie bohaterek odważnie walczących podczas II Wojny Światowej. Produkcja zaskarbiła sobie sympatię widzów, a teraz wróciła z kolejną dawką emocji. Co tym razem przygotowali dla nas twórcy? Co wydarzy się w 3 i 4 odcinku 5. sezonu serialu Wojenne dziewczyny? Streszczenia i szczegóły emisji prezentujemy poniżej.

Wojenne dziewczyny 5 sezon 3 odcinek - STRESZCZENIE

Streszczenie 3. odcinka 5. sezonu serialu Wojenne dziewczyny prezentuje się następująco: Marysia rozpacza po śmierci Andrzeja. Nie może sobie darować, że namówiła go na wniesienie granatów do getta. Jest zdruzgotana i zmęczona tym, co ją otacza. Nie potrafi dłużej sprostać rzeczywistości i nadal działać w organizacji. Ewa uzyskuje zgodę dowództwa i udaje jej się namówić Marysię, aby ta wyjechała do klasztoru do siostry, gdzie doszłaby do siebie. Drogi dziewczyn się rozchodzą. Marysia opuszcza Warszawę. Tymczasem w Złoczewicach sytuacja Chaima i jego rodziny robi się coraz trudniejsza. Tutejszy leśniczy i jednocześnie folksdojcz nabiera podejrzeń, że Węgierscy działają na szkodę Rzeszy. Jakby tego było mało, w majątku pojawia dawna miłość Nitki. Jerzy Odrowąż teraz wyraźnie bardziej zainteresowany panią domu próbuje jednocześnie namówić matkę Nitki na wspólne interesy. Po niefortunnym skoku Magda powoli wraca do zdrowia w kryjówce partyzantów. Cichociemna zaczyna zaprzyjaźniać się z Witkiem.

Wojenne dziewczyny 5 sezon 3 odcinek - gdzie i kiedy oglądać?

3. odcinek 5. sezonu serialu Wojenne dziewczyny zostanie wyemitowany w niedzielę 18 września 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVP1.

Wojenne dziewczyny 5 sezon 4 odcinek - STRESZCZENIE

Streszczenie 4. odcinka 5. sezonu serialu Wojenne dziewczyny prezentuje się następująco: Cichociemna spadochroniarka z Londynu, Magda, ujawnia swoje zadanie. Ma dowiedzieć się jak najwięcej o tajnej, niemieckiej bazie wojskowej pod Warszawą. Dowództwo zarządza obserwację. Magda wraz z odziałem rozpoczyna zadanie. Podczas obserwacji dziewczyny widzą, że do ośrodka przywożeni są sowieccy jeńcy. Jeden z nich próbuje uciec i na oczach dziewczyn zostają zastrzeleni przez Niemców. Ewa ma pretensje do Magdy, że na to pozwoliła. Widać, że nie darzy jej sympatią. Nie pomaga fakt, że Ewka widzi, że pomiędzy Witkiem a Magdą wyraźnie iskrzy. Tymczasem w Złoczewicach częstym gościem jest pan Odrowąż. Przyjaciel gospodarzy sprzed lat adoruje Nitkę, a jednocześnie próbuje namówić rodzinę na świetny interes. Z dużym zainteresowanie obserwuje posiadłość, w związku z czym jego obecność mocno utrudnia ukrywanie Chaima i jego bliskich, nie mówiąc o produkcji broni.

Wojenne dziewczyny 5 sezon 4 odcinek - gdzie i kiedy oglądać?

4. odcinek 5. sezonu serialu Wojenne dziewczyny zostanie wyemitowany w niedzielę 2 października 2022 roku, o godzinie 20:15, na antenie TVP1.

Sonda
Czy lubisz serial Wojenne dziewczyny?

Jak dobrze znasz popularne polskie seriale? QUIZ

Pytanie 1 z 10
"Stulecie Winnych": z jakiej miejscowości pochodzi tytułowa rodzina?
Stulecie Winnych
Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE