Serialowe powroty

“Pierścienie Władzy” wracają z 2. sezonem. Kiedy premiera nowych odcinków i co o nich wiemy?

2024-05-14 17:23

Czas wrócić do Śródziemia. Serial “Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy” już tego lata doczeka się 2. sezonu, a do sieci trafił właśnie pierwszy klip.

Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy – premiera jeszcze tego lata. Jest pierwszy teaser

Podczas prezentacji Amazona, która odbyła się dziś rano w Nowym Jorku, uczestnicy zostali przeniesieni do Śródziemia, gdzie platforma Prime Video przedstawiła pierwsze zdjęcia do nadchodzącego 2. sezonu serialu “Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”. Choć pierwsza odsłona została dosłownie zmiażdżona przez widzów i krytyków, stała się globalnym hitem, gromadząc przed ekranami ponad 100 milionów odbiorców na całym świecie. A co nas czeka w 2. sezonie?

SPRAWDŹ TEŻ: “Ród smoka”: oto wszystko, co musicie wiedzieć o 2. sezonie

W nowych odcinkach “Pierścieni Władzy” powróci oczywiście Sauron. Wypędzony przez Galadrielę, bez armii i sojuszników, wschodzący Mroczny Władca będzie musiał polegać na swojej przebiegłości, aby odbudować swoją siłę i móc nadzorować tworzenie kolejnych Pierścieni Władzy, które umożliwią mu zniewolenie wszystkich ludów Śródziemia. W 2. sezonie nawet niewinne postacie z sezonu 1. pogrążą się w narastającej ciemności, która rzuca wyzwanie w znalezieniu swojego miejsce w świecie, który to chyli się ku katastrofie. Gdy przyjaźnie zostają wystawiane na próbę, a królestwa zaczynają się rozpadać, elfy i krasnoludy, orkowie i ludzie, czarodzieje i Harfootowie... łączą siły i dzielnie walczą, aby zachować to, co dla nich najważniejsze... siebie nawzajem.

Za powstanie 2. sezonu “Pierścieni Władzy” odpowiadają Geoffrey J.D. Payne i Patrick McKay oraz Lindsey Weber i Callum Greene, którzy zostali producentami wykonawczymi. Serial powróci z nowymi odcinkami 29 sierpnia.

SPRAWDŹ TEŻ: Szykuje się najlepszy serialowy miesiąc od lat? W czerwcu czekają nas aż 4 mocne premiery

Najlepsze seriale fantasy. TOP5 produkcji, które z pewnością was zachwycą

Jak dobrze znasz uniwersum "Władcy Pierścieni"? QUIZ, który rozwiążą tylko prawdziwi znawcy!

Pytanie 1 z 7
Jak miał na imię Gollum?
Władca Pierścieni: QUIZ
REBEL MOON 2 to najlepszy film w karierze Zacka Snydera? Rozmawiamy z reżyserem (WYWIAD)