WITAJ W KLUBIE - recenzja. Poznaj opinię Tomasza Raczka!

2014-03-18 12:09
Ilustracja do artykułu
Autor: fot. mat. prasowe

Witaj w Klubie czyli Dallas Buyers Club - recenzja. Czy warto zobaczyć na ten film? Poznaj opinię Tomasza Raczka! Witaj w Klubie w kinach już 14 marca 2014!

Witaj w Klubie - recenzja. Czy warto zobaczyć ten film? Wiele wskazuje na to, że tak: produkcja została nominowana aż do sześciu Oscarów, między innymi w kategorii Najlepszy Film. Matthew McConaughey i Jared Leto zgarnęli już po Złotym Globie za najlepsze męskie role: pierwszo- i drugoplanową, a to oznacza, że mają także wielkie szanse na statuetki Oscara. Czy wygrają? O tym przekonamy się już w nocy z 2 na 3 marca 2014, podczas gali wręczenia nagród Akademii.

>>>Oscary 2014 - gdzie i kiedy oglądać na żywo?


A co sądzi o Witaj w Klubie Tomasz Raczek? Na oficjalnej stronie najpopularniejszego obecnie polskiego krytyka filmowego możemy przeczytać między innymi:

"[...]Wiem jedno: takiego aktorskiego duetu jak Matthew McConaughey (Ron) i Jared Leto (Rayon) nie widziałem na ekranie od lat. Obaj są nominowani do Oscara i obaj jak najbardziej słusznie. Dwa wychudzone cienie ludzkie, tak bardzo pragnące żyć, że siłą woli ożywiają blade twarze i wiotczejące kończyny. Nade wszystko jednak odrzucają to, co w tej ostatecznej konfrontacji okazało się pozorem.

“Witaj w klubie” ma w sobie coś z “Filadelfii”. Ale ma też coś więcej[...]

Cała treść recenzji dostępna jest pod tym linkiem: blog Tomasza Raczka na stronie tomaszraczek.pl

ac

NAJNOWSZE