Wiktory 2022 - prowadzący. Kto poprowadzi tegoroczną galę?

2022-03-31 16:32
Wiktory - laureaci
Autor: WBF

Wiktory 2022 zostaną rozdane już 31 marca. Prestiżowe nagrody Akademii Telewizyjnej wracają po aż 7 latach przerwy. Tym razem poznamy zwycięzców w aż 12 kategoriach. Statuetki wręczone zostaną na uroczystej gali, którą będzie można obejrzeć w telewizji. Kto poprowadzi uroczystość? Znamy nazwiska prowadzących.

Nagrody Wiktory powracają. W przeszłości były to jedne z najbardziej pożądanych statuetek wśród polskich gwiazd z wielu dziedzin rozrywki. Przyznawane są przez Akademię Telewizyjną. Pierwsza gala odbyła się w 1996 roku z inicjatywy dziennikarza i producenta telewizyjnego Józefa Węgrzyna. Na przestrzeni lat Wiktory otrzymały takie gwiazdy jak Maciej Orłoś, Włodzimierz Szaranowicz, Jacek Cygan, Jerzy Bralczyk, Dariusz Szpakowski, Agnieszka Holland, Tomasz Lis czy Grażyna Torbicka. Nowych zwycięzców poznamy 31 marca podczas spektakularnej gali. Sprawdź, kto ją poprowadzi.

ZOBACZ TAKŻE: Wiktory 2022 - kiedy i gdzie oglądać rozdanie nagród? Transmisja w TV i ONLINE

ESKA XD #045 - FIT PRANK, ECO DRIVING, FANTASTYCZNE ZWIERZĘTA, MICHNIEWICZ

Wiktory 2022 - Agata Konarska

Prowadzącą gali będzie Agata Konarska. Widzowie Telewizji Polskiej z pewnością bardzo dobrze ją znają, ponieważ prowadziła wiele programów w tej stacji. Lata temu była gwiazdą śniadaniówki Kawa czy herbata?. Prowadziła też Festiwal w Opolu oraz konferencje prasowe Eurowizji Junior. Wiktorów nie poprowadzi jednak sama.

Wiktory 2022 - Marek Bukowski

Razem z Agatą Konarską galę Wiktorów 2022 poprowadzi Marek Bukowski. To polski aktor, którego widzowie mogą znać z takich seriali jak Na dobre i na złe, Apetyt na życie, 1920. Wojna i miłość, Hotel 52, Na krawędzi, Przyjaciółki czy Leśniczówka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE