Więzień miłości streszczenia odcinków 503, 504, 505: Azize musi dokonać identyfikacji syna. Tarik odnajduje jednego z porywaczy

2021-02-27 11:00 kg
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Więzień miłości odcinki 503-505 zostaną wyemitowane w dniach 3-5 marca o godzinie 17:10 w TVP2. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl. Co się wydarzy w serialu? Poniżej prezentujemy streszczenia nowych odcinków!

Więzień miłości streszczenia odcinków 503-505. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Więzień miłości - odcinek 503

Taryk ściga porywaczy Alego, lecz oni go gubią i zostawiają chłopca u okrutnej kobiety. Elmas kłóci się z Zelihą i Dżanan. Vakkas, starszy mężczyzna, słyszy, że Elmas wyda córkę za pierwszego lepszego.

Więzień miłości - odcinek 504

Azize rozpacza. Oouz i Taryk robią wszystko, by odnaleźć Alego. Kobieta, której porywacze powierzyli Alego, znęca się nad chłopcem. Vakkas proponuje Elmas, że ożeni się z Zelihą Elmas jest oburzona.

Więzień miłości - odcinek 505

Ale ucieka porywaczom. Wkrótce do Azize dociera informacja, że chłopiec wpadł pod samochód... Kobieta musi dokonać identyfikacji. Tarik odnajduje jednego z porywaczy. Okazuje się, że Vakkas jest bardzo majętny. Elmas jest pod wielkim wrażeniem.

NAJNOWSZE