Więzień miłości odc. 396 i 397 streszczenie. TVP1 VOD online, powtórka [25-28.09.2020]

2020-09-24 14:22 PK
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Więzień miłości odcinki 396 i 397 zostaną wyemitowane w piątek, 25 września oraz w poniedziałek 28 września o godzinie 17:10 w TVP2. Po telewizyjnej premierze odcinki udostępnione będą w serwisie internetowym VOD TVP. Sprawdźcie, co wydarzy się w epizodach 396 i 397 serialu tureckiego Więzień miłości.

Więzień miłości odcinki 396 i 397 - streszczenia nowych odcinków. Współczesny serial obyczajowy. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…

Więzień miłości 396 streszczenie

Erdżan grozi Żulide, że zabije jej dzieci. Zehra przekonuje Omera, by interweniował w sprawie matki. On prosi o pomoc komisarza Murata. Sabah, Dżanan i Kerem robią wszystko, by pomóc Ajsel w urządzeniu nowej cukierni.

Więzień miłości 397 streszczenie

Kerem chce sprzedać dom, by tylko Ajsel zachowała cukiernię. Ajsze się martwi, bo Nihat wyjechał, a Dżulide się nie odzywa. Zehra bezskutecznie namawia Omera, by spróbował coś zrobić w sprawie matki. Posiadłość odwiedza kierowca Dżulide i wyjaśnia jej położenie Omerowi. 

Ślub Soni i Janka w M jak miłość. WIDEO z planu. Nie uwierzycie, kto będzie wśród gości!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE