Więzień miłości odc. 392, 393, 394, 395, 396 streszczenia. Ludzie Erdżana porywają Dżulide. Ipek wybacza Korayowi

2020-09-21 8:14 kg
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Więzień miłości odcinki 392-396 zostaną wyemitowane w dniach 21-25 września o godzinie 17:10 w TVP2. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl. Co się wydarzy w serialu? Poniżej prezentujemy streszczenia nowych odcinków!

Więzień miłości streszczenia odcinków 392-396. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…

Więzień miłości - odcinek 392

Omer zapewnia Zehrę o swojej miłości, ale ciepło rozmawia przez telefon ze starą znajomą. Hatidże w zdecydowany sposób daje Bahszende do zrozumienia, że nie pozwoli skrzywdzić Zehry. Salim i Halit dostarczają Ajsel regaliki do cukierni. 

Więzień miłości - odcinek 393

Hatidże opuszcza posiadłość. Dzianan i Kerem coś knują. Dla Sabah to wielka niespodzianka. Dżulide chce się spotkać z Zehrą, lecz ludzie Erdżana porywają ją. Zehra informuje o tym Omera, lecz on nie chce przyjść matce z pomocą.

Więzień miłości - odcinek 394

Dżulide dzwoni do Zehry i sugeruje, by Omer zrobił coś w jej sprawie. Ipek ostatecznie wybacza Korayowi. Ajsel prosi Sabah i Kerema o pomoc w znalezieniu nowego lokalu dla cukierni.

Więzień miłości - odcinek 395

Defne odwiedza rodzinę Kerwandziolu, lecz Zehra i Omer muszą wyjść. Dżewrije słucha opowieści o dawnych wystawnych przyjęciach. Sabah i Kerem chcą urządzić cukiernię Ajsel w lokalu agencji nieruchomości. Kiedy Zehra zostaje porwana, Omer rusza na pomoc.

Więzień miłości - odcinek 396

Erdżan grozi Żulide, że zabije jej dzieci. Zehra przekonuje Omera, by interweniował w sprawie matki. On prosi o pomoc komisarza Murata. Sabah, Dżanan i Kerem robią wszystko, by pomóc Ajsel w urządzeniu nowej cukierni.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE