Rolnik szuka żony 7 - Józef. Kim jest uczestnik programu? Zdążył wzbudzić kontrowersje w pierwszym odcinku!

2020-09-16 15:54 AW
Rolnik szuka żony - Józef
Autor: screen youtube.com, kanał Rolnik szuka żony screen youtube.com

Siódma edycja programu Rolnik szuka żony rozpoczęła się 13 września i od razu wzbudziła wiele emocji! Jeszcze przed emisją pierwszego odcinka wiedzieliśmy już, że do programu zakwalifikowali się Józef, Dawid, Paweł, Maciek oraz Magdalena, jedyna kobieta w tym gronie. Co więcej, to właśnie ona dostała rekordową, największą liczbę listów! Mimo że to już siódma edycja Rolnika, widzowie cały czas z wypiekami na twarzy śledzą losy bohaterów programu.

Rolnik szuka żony 7 - Józef. Kim jest uczestnik programu i co o nim wiemy? W pierwszym odcinku Rolnika tradycyjnie Marta Manowska odwiedziła uczestników, aby przekazać im listy od kandydatów i kandydatek. To właśnie wtedy Józef 'podpadł' nieco widzom programu, którzy uznali jego komentarze na temat zgłoszeń za dość nieprzyjemne.

Rolnik szuka żony 7 - Józef. Kim jest uczestnik programu i co o nim wiemy?

Józef jest 66-letnim wdowcem z województwa lubelskiego. Rolnictwem zajął się dopiero na emeryturze, ma sad, samodzielnie szczepi i nasadza drzewa, ale jego największą pasją jest hodowla pszczół. Rolnictwo sprawia, że czuje się człowiekiem wolnym, często obserwuje ptaki, dzikie zwierzęta, a samo obcowanie z naturą daje mu niesamowitą radość. 16 lat temu stracił żonę, która zmarła niedługo po wykryciu u niej guza. Od tamtej pory spotkał wiele ciekawych kobiet, ale niestety ich drogi rozchodziły się z przeróżnych powodów. Przyznaje, że zdarzyło mu się być wykorzystywanym, podczas gdy on szukał prawdziwej miłości.

Nie ukrywa, że wygląd kobiety jest dla niego bardzo ważny, a jego wybranka musi go pociągać i dbać o siebie, być osobą dobrą, delikatną i młodszą niż on. Sam też przywiązuje dużą wagę do swojego wyglądu i kondycji. Lubi podróżować, często jeździ na rowerze, stara się dobrze odżywiać, potrafi gotować i piec. Twierdzi, że dla kobiety byłby w stanie zrobić wszystko, nosiłby ją na rękach, ale musi być pewny, że jest ona tego warta.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE