Więzień miłości

i

Autor: materiały TVP

Więzień miłości odc. 382 i 383 streszczenie, opis [7.09 i 8.09]. TVP1 VOD online, powtórka

2020-09-07 9:38

Więzień miłości odcinki 382 i 383 zostaną wyemitowane w poniedziałek, 7.09 i we wtorek, 8 września 17:10 w TVP2. Po telewizyjnej premierze odcinki udostępnione będą w serwisie internetowym VOD TVP. Sprawdźcie, co wydarzy się w epizodach 382 i 383 serialu tureckiego Więzień miłości.

Więzień miłości odcinki 382 i 383 - opis nowych odcinków. Współczesny serial obyczajowy. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…

QUIZ. "M jak miłość", "Klan" czy "Na wspólnej"? W którym z nich występowała TA postać?

Pytanie 1 z 15
Na rozgrzewkę i dobre rozpoczęcie: Rysio, parający się fachem taksówkarza, występował w serialu:

Więzień miłości odc. 382 streszczenie

Dżewrije opowiada o sytuacji, w jakiej widziała Ajsel. Kerem definitywnie zrywa przyjaźń z Idil. Omer zabrania domownikom kontaktować się z Żulide. Żulide oznajmia Ajsze, że już się z nią nie spotka. Ajsze chce na kilka dni wyjechać.

Więzień miłości odc. 383 streszczenie

Salim pomaga Ajsel szukać jej wujka. Ajsze z rodziną postanawia przenieść się do hotelu. Nikt nie może jej od tego odwieść. Ozge wykorzystuje do swoich tajemniczych planów nieświadomą Ipek.

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Kamil będzie ojcem. Natalka wróci do Grabiny, a Paweł pobije Piotrka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE