Więzień miłości - gwiazdy tureckiego serialu są razem! Tego nikt się nie spodziewał

2020-08-05 17:44 kg
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Od wielu miesięcy tureckie seriale biją prawdziwe rekordy popularności. Widzowie z niecierpliwością wyczekują nowych odcinków, w których poznają dalsze losy głównych bohaterów. Do najpopularniejszych produkcji znad Bosforu niewątpliwie należy Więzień miłości, który gości na ekranach naszych telewizorów od początku 2019 roku. Okazuje się, że aktorzy wcielający się w jedne z ulubionych postaci w serialu, tworzą prywatnie parę. O kim mowa?

Więzień miłości - gwiazdy tureckiego serialu są razem! Tego nikt się nie spodziewał. Więzień miłości zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w 2019 roku. Produkcja od samego początku przyciąga ogromną rzeszę widzów, którzy uwielbiają Więźnia miłości za wielowątkowość, atrakcyjną obsadę oraz nagłe zwroty akcji. Fani serialu z zapartym tchem śledzą kolejne przygody głównych bohaterów. Równie chętnie obserwują prywatne życie gwiazd. 

Więzień miłości - gwiazdy tureckiego serialu są razem!

Nie od dziś wiadomo, że praca łączy ludzi. Świetnym tego przykładem mogą być między innymi Joanna Brodzik i Paweł Wilczak, którzy poznali się na planie serialu Kasia i Tomek i do dziś tworzą szczęśliwą parę. Okazuje się, że w ten sam sposób miłość znalazły gwiazdy Więźnia miłości - Neslihan Günaydın i Aykut Iğdeli, czyli serialowi ciotka Cewrije i Nihat. Okazuje się, że aktorzy tworzą szczęśliwą parę! Przypominamy, że nie jest to pierwszy związek, który narodził się na planie tureckiego serialu. Do niedawna parę tworzyli również Hazal Subaşı i Erkan Meriç, czyli serialowi Zehra i Omer. 

Więzień miłości - o czym jest serial?

Współczesny serial obyczajowy. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE