Więzień miłości odc. 360 i 361 streszczenia. Co się wydarzy? Emisja TVP2 i online

2020-08-04 9:39 PK
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Więzień miłości odcinki 360 i 361 streszczenia. Emisja epizodów zaplanowana jest na czwartek, 6 sierpnia i piątek, 7 sierpnia o godzinie 17:10 w TVP2. Tradycyjnie po premierze telewizyjnej odcinki zostaną udostępnione w serwisie streamingowym TVP na stronie vod.tvp.pl.

Więzień miłości streszczenia odcinków 360 i 361. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…

Więzień miłości 360 streszczenie

Kerem i Sabah spędzają razem romantyczny wieczór. Sabah, Kerem i Dzianan zostają zaproszeni na ponowne spotkanie w sprawach współpracy z dużą firmą. Omer i Zehra u jej adwokata on zmienia zdanie, ona histeryzuje.

Więzień miłości 361 streszczenie

Duża firma decyduje się na współpracę z Sabah. Koraja coraz bardziej intrygują tajemnicze telefony, które odbiera Ozge. Nieoczekiwanie pojawia się matka Omera i nakłania Zehrę do rezygnacji z rozwodu.

Bon turystyczny - najważniejsze informacje

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE