Więzień miłości - jak się kończy serial? Kiedy ostatni odcinek?

2020-06-29 11:38 kg
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Tureckie seriale biją w Polsce prawdziwe rekordy popularności. Widzowie uwielbiają je za wielowątkowość, nagłe zwroty akcji oraz atrakcyjną obsadę, dzięki której ciężko oderwać się od ekranu. Jedną z najpopularniejszych produkcji znad Bosforu jest Więzień miłości. Serial gości na antenie Telewizji Polskiej od lutego 2019 roku i stale przyciąga ogromną publiczność. Jak zakończy się serial? Co wydarzy się w finałowym odcinku?

Więzień miłości - jak się kończy serial? Więzień miłości to turecki serial, którego głównymi bohaterami są Omer oraz Zehra. Widzowie z zainteresowaniem śledzą rozwój relacji pomiędzy nimi i czekają na szczęśliwe zakończenie ich historii. Do końca serialu pozostało około 220 odcinków. Ostatni z nich najpewniej zostanie wyemitowany w 2021 roku. Jak zakończy się serial? Co wydarzy się w ostatnim odcinku?

O czym jest serial Więzień miłości?

Współczesny serial obyczajowy. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…

Drugi sezon Więźnia miłości kończy się akcją w płonącym domku myśliwskim, w którym przebywają Zehra oraz Omer. Widzowie nie wiedzą, czy głównym bohaterom udało się uciec z budynku i czy w ogóle żyją. Trzeci sezon pokazuje wydarzenia, które mają miejsce 7 lat później. W sieci można znaleźć informacje, z których wynika, że w ostatnim odcinku produkcji widzowie będą mieli okazję zobaczyć Omera u boku Zehry, którzy doczekają się aż trójki dzieci. To zdecydowanie zakończenie, na które z niecierpliwością czekają wszyscy fani serialu.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE