Więzień miłości - co po zakończeniu? TVP pokaże kolejny serial turecki?

2021-02-24 19:05 AW
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Uwielbiany przez widzów turecki serial Więzień miłości wielkimi krokami zbliża się do końca. Fani muszą powoli żegnać się już ze swoimi ulubionymi bohaterami. Dla wielu osób zakończenie tej produkcji będzie z pewnością wyjątkowo smutne, zwłaszcza że Więzień miłości gości na ekranach polskich telewizorów od ponad dwóch lat - pierwszy odcinek został wyemitowany w lutym 2019 roku. W dodatku serial emitowany był codziennie w dni powszednie, a dla wielu osób śledzenie losów bohaterów stanowiło ważną część dnia.

Więzień miłości - co po zakończeniu? TVP pokaże kolejny serial turecki? Wielu fanów produkcji znad Bosforu zastanawia się, co trafi do ramówki po finałowym odcinku Więźnia miłości. Mimo że pożegnanie z bohaterami serialu będzie z pewnością trudne dla wielu widzów, są też ciekawi, czym Telewizja Polska zamierza zastąpić kultową turecką produkcję.

Więzień miłości - co po zakończeniu? TVP pokaże kolejny serial turecki?

W polskiej wersji odcinki Więźnia miłości są nieco krótsze niż w oryginalnej, dlatego w emitowanym obecnie trzecim sezonie serialu jest ich 50, łącznie 514, a emisja ostatniego została zaplanowana na 18 marca 2021. Więzień miłości emitowany jest na TVP2 o bardzo popularnej porze - godz. 17:15, dlatego jest bardzo duża szansa, że po zakończeniu emisji o tej godzinie będzie można oglądać kolejną produkcję, która przyciągnie widzów przed ekrany. Jak na razie Telewizja Polska nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji, co to będzie, jednak biorąc pod uwagę przyzwyczajenia widzów, możemy spodziewać się emisji kolejnego tureckiego serialu. W programie telewizyjnym na 19 marca na godzinę 17:15 jak na razie wpisany jest jedynie 'serial fabularny'.

Seriale podobne do Więźnia miłości. Tureckie produkcje o miłości, które warto obejrzeć
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE