Więzień miłości 471, 472, 473, 474, 475 streszczenia. Policja i Oouz uznają, że Azize także brała udział w oszustwie. Kobieta zostaje aresztowana

2021-01-18 9:05 kg
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Więzień miłości odcinki 471-475 zostaną wyemitowane w dniach 18-22 stycznia o godzinie 17:10 w TVP2. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl. Co się wydarzy w serialu? Poniżej prezentujemy streszczenia nowych odcinków!

Więzień miłości streszczenia odcinków 471-475. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…

Więzień miłości - odcinek 471

Kylycz wciąż nachodzi Azize. Azize zabiera Alego do pracy i każe mu się ukryć. Zbuntowana Asja szuka zrozumienia u Jyldyz. Kylycz odwiedza Zuhre, kobietę, która go wychowała. Oouz na nagraniu z kamery przemysłowej widzi Alego i nabiera podejrzeń.

Więzień miłości - odcinek 472

Asia jest zbuntowana i nie dogaduje się z Żulide. Kylycz podstępem sprowadza Alego do warsztatu, by Azize myślała, że go uratował. Żulide zatrudnia Azize. Początek pracy jest trudny, bo pan Oguz traci przytomność.

Więzień miłości - odcinek 473

Azize przynosi okup, jednak policja i Oouz uznają, że ona także brała udział w oszustwie. Zostaje aresztowana. Zuhre i Kylycz porywają Alego. Asja czyni szczere wyznania pozostającej w śpiączce Żulide.

Więzień miłości - odcinek 474

Kylycz namawia Alego na kradzież w rezydencji. Żulide nie może znaleźć wisiorka Zehry. Jyldyz sugeruje, że kradzieży mogła dokonać Azize. Kylycz stara się wykorzystać Alego, by zbliżyć się do Aziz

Więzień miłości - odcinek 475

Azize przyznaje się do winy, by wyjść na wolność i odszukać Alego. Żulide odzyskuje przytomność i zaświadcza o niewinności Azize. Koraj chwilowo pozostaje w firmie. Ali w końcu ucieka Zuhre i wraca do mamy.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE