Więzień miłości 417, 418, 419, 420, 421 streszczenia. Bahszende odkrywa, że Żulide żyje!

2020-10-26 9:59 PK
Więzień miłości
Autor: materiały TVP

Więzień miłości odcinki 417, 418, 419, 420, 421 zostaną wyemitowane w dniach 26-30 października o godzinie 17:10 w TVP2. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl. Co się wydarzy w serialu? Poniżej prezentujemy streszczenia nowych odcinków!

Więzień miłości 417, 418, 419, 420, 421 - streszczenia odcinków. Ayse i Omer są kochającym się rodzeństwem. Omer postanowił nigdy się nie ożenić. Jedyna kobieta, dla której ma czas, to jego ukochana siostra Ayse, dla której zrobiłby wszystko. Ayse jest romantyczką i pragnie, by jej brat znalazł miłość. Kiedy Omer dowie się, że jego siostrze zostało zaledwie kilka miesięcy życia, postanawia zawrzeć fikcyjny związek, aby uszczęśliwić ukochaną siostrę w ostatnich miesiącach. Zawiera umowę z Zehrą, która desperacko potrzebuje pieniędzy, że zapłaci jej tyle, ile potrzebuje, a ich małżeństwo potrwa tylko sześć miesięcy. Ale sprawy zaczynają się komplikować…

Więzień miłości 417 streszczenie

Erdżan Keser każe swoim ludziom przynieść głowę Omera. On i Zehra wspominają wspólne przeżycia. Sali i Dzianan są zadowolone z obecności Ajsel w ich domu.

Więzień miłości 418 streszczenie

Ku niezadowoleniu Dzianan, Ajsel i Halil opuszczają dom Salima. Ludzie Erdżana Kesera porywają Omera. Zehra i Czan ruszają za nimi. Spotkanie Erdżana z Omerem w lesie kończy się w nieoczekiwany sposób.

Więzień miłości 419 streszczenie

Erdżan chce ostatecznie krwawo rozliczyć się z Omerem i Zehrą. Ajsel i Halil wracają do siebie, przez co Salimowi i Dzianan brakuje towarzystwa. Omer robi Zehrze wyrzuty, że dla niego ryzykowała życie. Po spotkaniu ze znajomym Halil znika.

Więzień miłości 420 streszczenie

Wszyscy szukają zaginionego wuja Halila. Bahszende omal nie odkrywa, że Żulide jest w posiadłości. Kiedy Ajze oznajmia Omerowi, że chce się rozwieść z Nihatem, dzwoni policjant, by zawiadomić o wypadku i śmierci Nihata.

Więzień miłości 421 streszczenie

Okazuje się, że w wypadku zginęła także kochanka Nihata. Ajsze wybacza mężowi zdradę, przez co uzyskuje spokój. Dżanan ostrzega Zehrę przed Defne. Koraj i Ipek nie mogą wydostać się z magazynu. Bahszende odkrywa, że Żulide żyje.

Grób Agnieszki Kotulanki. Niezapomniani
NAJNOWSZE